Houdingtrainer PC 100 PostureControl
Rug-/houdingtrainer met zacht trillingssignaal om rugproblemen te voorkomen
Om rugklachten als gevolg van bewegingsgebrek en statische houdingen te voorkomen, moeten lange perioden van zitten actiever worden vormgegeven. De PC 100 van Beurer ondersteunt je hierin: De rug- en houdingtrainer wordt met een clip aan de kraag van je shirt bevestigd en analyseert het zitgedrag. Bij een te lange monotone houding herinnert hij je er met een trilling aan om je houding te veranderen.
- Lithium-ion-accu
- Eenvoudig op het kledingstuk te bevestigen
- Voor een betere gezondheid van de rug
- Zacht trillingsssignaal bij een te lange eentonige zithouding
- Aanbevolen door fysiotherapeuten en artsen
- Feedback in realtime
- Opslagcapaciteit: 14 dagen
- Voorkomen van rugklachten
- Actief en dynamisch zitten
- Comfortabel en eenvoudig in gebruik via '8sense'-app
- Ledlicht


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Accu-/batterij-indicator | Nee |
| Laadtijd | 2 Uur, |
| Kleur online shop filter [BR] | Wit |
| Connect-product | Ja |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125639501 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 5,20 cm x 8,70 cm x 14,10 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,1812 kg |
| Warmtefunctie | Nee |
| verlichting | Ja |
| Geïntegreerde accu | Ja |
| Artikelnummer | 63950 |
| Led-indicator | Ja |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 33 g |
| gebruik | 40 Uur, |
| Andere productkleur(en) | zilver |
| Type voeding | gebruik met accu |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Nee |
| Naam product | Houdingtrainer |
| Productafmetingen (l x b x h) | 2.50 cm x 6.00 cm x 1.10 cm |
| Hoofdkleur product | Wit |
| Soft-Touch-oppervlak | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
Productbeoordelingen
3.7
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
06.05.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: PC 100 PostureControl
06.05.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: PC 100 PostureControl
06.05.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: PC 100 PostureControl