-32%
IL 50
Infrarood warmtelamp- 300 watt
- Medisch apparaat
- Automatische uitschakelfunctie na afloop van de ingestelde tijd
Je bespaart -32%
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
1
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice

Geniet van diep doordringende infraroodwarmte
De Beurer IL 50 infraroodlamp geeft aangename, intensieve warmte. Ideaal tijdens koude dagen of wanneer je behoefte hebt aan extra ontspanning, en prettig bij verkoudheid.
De warmte stimuleert de doorbloeding en kan helpen om gespannen spieren te ontspannen. Zo geniet je van een comfortabel en ontspannen gevoel, bijvoorbeeld na een lange dag.
De warmte stimuleert de doorbloeding en kan helpen om gespannen spieren te ontspannen. Zo geniet je van een comfortabel en ontspannen gevoel, bijvoorbeeld na een lange dag.
Verlichting bij verkoudheid en spierspanning

Diepwerkende warmte voor ontspanning
De aangename warmte van de 300 watt infraroodlamp IL 50 zorgt voor ontspanning en kan verlichting geven bij verkoudheid en spierspanning. Ideaal op koude dagen of na een intensieve activiteit.

Gericht gebruik dankzij verstelbare kap
De verstelbare kap (0–50°) maakt een gerichte toepassing mogelijk op het gewenste lichaamsdeel. Zo komt de warmte precies daar waar je die nodig hebt. Het grote bestralingsveld van 30 × 40 cm zorgt ervoor dat een ruim oppervlak comfortabel wordt verwarmd.

Veilig en veelzijdig gebruik
De IL 50 is veilig en eenvoudig in gebruik. Dankzij de timer (tot 15 minuten) schakelt de lamp automatisch uit. Ook geschikt voor gezichtsverzorging. De keramische glas-filterschijf biedt 100% UV-bescherming. De IL 50 staat als gecertificeerd medisch hulpmiddel voor betrouwbare kwaliteit.
Infrarood warmtelamp IL 50
Extra grote infraroodlamp met timer, automatische uitschakeling en keramisch glas
De IL 50 infrarood warmtelamp van Beurer is ideaal bij verkoudheid en spierstijfheid. De lamp heeft een traploos verstelbare kap, een timer met automatische uitschakeling en een individueel instelbare behandelingsduur.
- 300 watt
- Medisch apparaat
- Automatische uitschakelfunctie na afloop van de ingestelde tijd
- Actieve ventilatie
- Traploos verstelbare kap 0-50 graden
- Met handige snoeropwinder
- Uv-blokkering
- Met ingebouwde oververhittingsbeveiliging
- Gebruik bij verkoudheid en gespannen spieren
- Geeft een weldadige warmte


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Kleur online shop filter [BR] | Wit |
| Connect-product | Nee |
| Constructie | Aluminium reflector,Halogeenlamp,Keramisch glas |
| Snoeropwinder | Ja |
| Kleur van de cijfers | rood |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 1,5 cm |
| Displayformaat | 3,0 cm x 1,5 cm |
| Displaytechnologie | led |
| Breedte display | 3,0 cm |
| EAN | 4211125619008 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 29,00 cm x 21,00 cm x 31,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,16 kg |
| Artikelnummer | 61900 |
| Verwisselbare lichtbron | Ja |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (excl. verpakking) | 1,6 kg |
| Andere productkleur(en) | rood |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Infrarood warmtelamp |
| Productafmetingen (l x b x h) | 19.50 cm x 27.00 cm x 28.50 cm |
| Hoofdkleur product | Wit |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Kantelverstelbaarheid | traploos |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Ja |
| Instelmogelijkheid van de timerfunctie met automatische uitschakeling | 1-15 minuten |
| Weergave van de behandelingsduur | Ja |
| Uv-bescherming | Ja |
| Ventilatie | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
4.7
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
06.05.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: IL 50
24.04.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: IL 50
03.10.2025 | Geverifieerde aankoop
Product: IL 50
Golflengte?
Toon alle beoordelingen