IL 35
Infraroodlamp- 150 watt
- Met elektronische timerfunctie met 3 standen
- Medisch apparaat
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice

Infraroodlamp met afteltimer en 5 kantelhoeken
De IL 35 infraroodlamp (warmtelamp) kan helpen bij verkoudheid en spier- of gewrichtsklachten. De aangename infraroodwarmte stimuleert de doorbloeding en zorgt voor ontspanning en herstel. Met de afteltimer (5, 10 of 15 minuten) en vijf verstelbare kantelhoeken stel je de warmte eenvoudig in zoals jij het prettig vindt.
Infraroodlamp IL 35
Infraroodlamp met timer en automatische uitschakeling bij verkoudheid en spanning
De IL 35 infraroodlamp van Beurer ondersteunt je bij je spierherstel en zorgt met zijn digitale timer en de verschillende hoekinstellingen voor een effectief en doelgericht gebruik. De automatische uitschakeling zorgt voor een veilig gebruik.
- 150 watt
- Met elektronische timerfunctie met 3 standen
- Medisch apparaat
- Verstelbaar scherm: 5 hoekinstellingen
- Gebruik bij verkoudheid en gespannen spieren
- Geeft een weldadige warmte


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Connect-product | Nee |
| Constructie | Lamp van persglas |
| Snoeropwinder | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125616120 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 17,50 cm x 15,60 cm x 22,70 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,97 kg |
| Artikelnummer | 61612 |
| Verwisselbare lichtbron | Ja |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 750 g |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Infraroodlamp |
| Productafmetingen (l x b x h) | 17.50 cm x 14.50 cm x 22.00 cm |
| Veiligheidsuitschakeling | Nee |
| Kantelverstelbaarheid | niet traploos |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Ja |
| Instelmogelijkheid van de timerfunctie met automatische uitschakeling | 5, 10 en 15 minuten |
| Weergave van de behandelingsduur | Ja |
| Uv-bescherming | Nee |
| Ventilatie | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.