Infraroodlamp IL 11
Roodlichtlamp met beschermrooster voor verkoudheid en spierspanningen
Rustgevende warmte van de infraroodlamp van Beurer kan worden gebruikt ter preventie, maar ook om klachten te verlichten. De IL 11 heeft een vermogen van ca. 100 watt en is ideaal voor gebruik bij verkoudheid, hoge spierspanning of spierpijn. De lamp kan in 5 verschillende standen worden gezet voor individueel en flexibel gebruik.
- 100 watt
- Medisch apparaat
- Verstelbaar scherm: 5 hoekinstellingen
- Met continue functie
- Gebruik bij verkoudheid en gespannen spieren
- Geeft een weldadige warmte


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Kleur online shop filter [BR] | Wit |
| Connect-product | Nee |
| Constructie | Lichtbron |
| Snoeropwinder | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125614034 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 12,80 cm x 18,70 cm x 21,40 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,5652 kg |
| Artikelnummer | 61403 |
| Verwisselbare lichtbron | Ja |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (excl. verpakking) | 343 g |
| Andere productkleur(en) | rood |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Infraroodlamp |
| Productafmetingen (l x b x h) | 18.00 cm x 12.20 cm x 20.50 cm |
| Hoofdkleur product | Wit |
| Veiligheidsuitschakeling | Nee |
| Kantelverstelbaarheid | niet traploos |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Nee |
| Weergave van de behandelingsduur | Nee |
| Uv-bescherming | Nee |
| Ventilatie | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
5.0
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
23.03.2025 | Geverifieerde aankoop
Product: IL 11
Klein en effectief