
Voel je beter tijdens donkere dagen
De TL 95 daglichtlamp simuleert natuurlijk daglicht met helder LED-licht en kan helpen symptomen van gebrek aan licht, zoals lusteloosheid of een sombere stemming, te verminderen.
Dankzij 6 helderheidsstanden, touchbediening en een geheugenfunctie stem je de lamp eenvoudig af op uw behoeften – om je beter te helpen voelen tijdens donkere dagen.
Dankzij 6 helderheidsstanden, touchbediening en een geheugenfunctie stem je de lamp eenvoudig af op uw behoeften – om je beter te helpen voelen tijdens donkere dagen.

Natuurlijk daglicht dankzij innovatieve LED-technologie
Het SunLike® LED-licht creëert een natuurgetrouw lichtspectrum dat dicht bij natuurlijk daglicht ligt. Het evenwichtige aandeel blauw licht kan een positieve invloed hebben op je aandacht en stemming.
Hierdoor worden de nadelen van kunstmatig licht beperkt en de voordelen van natuurlijk daglicht beter nagebootst. Zo helpt de daglichtlamp je om je energieker te voelen tijdens donkere dagen.
Hierdoor worden de nadelen van kunstmatig licht beperkt en de voordelen van natuurlijk daglicht beter nagebootst. Zo helpt de daglichtlamp je om je energieker te voelen tijdens donkere dagen.
Daglichtlamp TL 95
Natuurlijk daglicht met energiebesparende LED-technologie
Zorg met een druk op de knop voor een goed humeur. Met de TL 95 daglichtlamp van Beurer kun je lichtgebrek gericht tegengaan of voorkomen. De 10.000 lux kunnen helpen bij onbalans, een verminderde stemming, energie- en motivatieverlies. De perfecte hulp op donkere dagen.
- Lichtsterkte: 10.000 lux bij een afstand van ca. 25 cm
- Dimmer met 6 helderheidsniveaus
- Eenvoudige bediening met de Touch Button
- Daglicht is nodig voor het welzijn in de maanden met weinig zonuren, tegen stemmingswisselingen, neerslachtigheid, futloosheid en weinig energie
- Zeer gelijkmatige verlichting dankzij led-technologie
- Verlichtingsoppervlak: ca. 30,0 x 37,0 cm
- Dimmergeheugenfunctie voor laatst ingestelde helderheid
- Stabiele voet
- Traploze verstelling van de hoek
- 4 instelbare behandelingstijden met automatische uitschakeling na 30, 60, 90, 120 minuten
- Stijlvol design
- UV-vrij


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Lengte van het snoer | 3,0 m |
| Sfeerlicht met wisselende kleuren | Nee |
| Kleur online shop filter [BR] | Wit |
| Kleurweergave-index CRI | 95 |
| Kleurenspectrum | 400-800 nm |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Connect-product | Nee |
| Dimfunctie | in 6 standen |
| Afstand bij het meten van de verlichtingssterkte | 20 cm |
| EAN | 6970229250316 |
| Flikkervrij | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 21,00 cm x 34,40 cm x 52,20 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,4300 kg |
| Human Centric Lighting | Nee |
| Verlichtingsoppervlak | 30,0 x 37,0 cm |
| Artikelnummer | 60844 |
| Verlichtingssterkte | 14000 Lux |
| Soort lichtbron | led |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (excl. verpakking) | 2,29 kg |
| Toepassingsgebied | thuis |
| Andere productkleur(en) | grijs |
| Type voeding | werkt op netstroom met afneembare netadapter |
| Naam product | Daglichtlamp |
| Productafmetingen (l x b x h) | 30.00 cm x 15.80 cm x 47.50 cm |
| Hoofdkleur product | Wit |
| Bediening met één knop | Nee |
| Voet | Ja |
| Kantelverstelbaarheid | traploos |
| Instelmogelijkheid van de timerfunctie met automatische uitschakeling | 30, 60, 90 en 120 minuten |
| Weergave van de behandelingsduur | Ja |
| Aantal verschillende behandelingsduurniveaus | 4 standen (van 30 tot 120 minuten) |
| UV-vrij | Ja |
| Ophangmogelijkheid voor muurbevestiging | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
4.6
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
28.01.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: TL 95
18.01.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: TL 95
03.01.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: TL 95
Defect vanaf het begin
Toon alle beoordelingen