TL 50
Daglichtlamp- Lichtsterkte: 10.000 lux bij een afstand van ca. 15 cm
- Medisch apparaat
- Comfortabele bediening met één knop
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Daglichtlamp TL 50
Fraai vormgegeven daglichtlamp voor meer daglicht in donkere jaargetijden
De daglichtlamp van Beurer zorgt in het donkere jaargetijde voor meer daglicht. Met 10.000 lux bij een afstand van ca. 15 cm kan de TL 50 een gebrek aan licht compenseren en bijdragen aan een positievere stemming.
- Lichtsterkte: 10.000 lux bij een afstand van ca. 15 cm
- Medisch apparaat
- Comfortabele bediening met één knop
- Verlichtingsoppervlak: ca. Ø 24,6 cm
- Ideaal voor thuis en op kantoor
- Stabiele voet
- Daglicht is nodig voor het welzijn in de maanden met weinig zonuren, tegen stemmingswisselingen, neerslachtigheid, futloosheid en weinig energie
- Stijlvol design
- Zeer gelijkmatige verlichting dankzij led-technologie


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Lengte van het snoer | 1,80 m |
| Sfeerlicht met wisselende kleuren | Nee |
| Kleurweergave-index CRI | 90 |
| Kleurenspectrum | 410-800 nm |
| Kleurtemperatuur | 5300 K |
| Connect-product | Nee |
| Afstand bij het meten van de verlichtingssterkte | 15 cm |
| EAN | 4211125608156 |
| Flikkervrij | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 27,70 cm x 18,60 cm x 30,60 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,26 kg |
| Human Centric Lighting | Nee |
| Verlichtingsoppervlak | Ø 24,6 cm |
| Artikelnummer | 60815 |
| Rendement van de lamp | 67 lm/W |
| Verlichtingssterkte | 10000 Lux |
| Soort lichtbron | led |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 815 g |
| Toepassingsgebied | thuis |
| Type voeding | werkt op netstroom met afneembare netadapter |
| Naam product | Daglichtlamp |
| Productafmetingen (l x b x h) | 26.00 cm x 24.60 cm |
| Bediening met één knop | Ja |
| Voet | Ja |
| Weergave van de behandelingsduur | Nee |
| UV-vrij | Ja |
| Ophangmogelijkheid voor muurbevestiging | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.