-30%
TL 45 Perfect Day
Daglichtlamp- Lichtsterkte: 10.000 lux bij een afstand van ca. 20 cm
- Voor een regelmatig dag-/nachtritme
- Eenvoudige bediening met de Touch Button
Je bespaart -30%
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
1
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Daglichtlamp TL 45 Perfect Day
Daglichtlamp met touchbediening en 3 dag-/nachtritme kleurtemperaturen
Natuurlijk zonlicht is van invloed op ons lichaam en onze geest. Gebrek aan daglicht beïnvloedt je dag en is vaak de oorzaak van onbalans en verlies van motivatie. De TL 45 daglichtlamp van Beurer met 3 kleurtemperaturen simuleert een zonnige dag en bevordert zo een gezond dag-nachtritme – voor een betere start, geconcentreerd werken en meer ontspanning 's avonds. De 3 instellingen kunnen bovendien gericht worden gebruikt ter ondersteuning van periodes van concentratie, therapie en ontspanning.
- Lichtsterkte: 10.000 lux bij een afstand van ca. 20 cm
- Voor een regelmatig dag-/nachtritme
- Eenvoudige bediening met de Touch Button
- Verlichtingsoppervlak: ca. 20,0 x 20,0 cm
- Ideaal voor thuis en op kantoor
- Om een zonnige dag te imiteren
- Uitklapbare voet
- 3 kleurtemperaturen instelbaar voor een regelmatig dag-/nachtritme: - Active: 4300 K, ochtend, geconcentreerd werken - Therapy: 6500 K, middag, therapie bij 10.000 lux - Relax: 3000 K, avond, ontspanning
- Daglicht is nodig voor het welzijn in de maanden met weinig zonuren, tegen stemmingswisselingen, neerslachtigheid, futloosheid en weinig energie
- Stijlvol design
- Zeer gelijkmatige verlichting dankzij led-technologie
- Medisch apparaat


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Lengte van het snoer | 1,50 m |
| Sfeerlicht met wisselende kleuren | Nee |
| Kleurweergave-index CRI | 80 |
| Kleurenspectrum | 380-780 nm |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Aantal kleurtemperaturen | 3 |
| Connect-product | Nee |
| Afstand bij het meten van de verlichtingssterkte | 20 cm |
| EAN | 6970229251863 |
| Flikkervrij | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 12,70 cm x 26,60 cm x 31,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,33 kg |
| Human Centric Lighting | Ja |
| Verlichtingsoppervlak | 20,0 x 20,0 cm |
| Artikelnummer | 60813 |
| Verlichtingssterkte | 10000 Lux |
| Soort lichtbron | led |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 665 g |
| Toepassingsgebied | bureau,thuis |
| Type voeding | werkt op netstroom met afneembare netadapter |
| Naam product | Daglichtlamp |
| Productafmetingen (l x b x h) | 20.00 cm x 6.00 cm x 25.00 cm |
| Bediening met één knop | Nee |
| Voet | Ja |
| Weergave van de behandelingsduur | Nee |
| UV-vrij | Ja |
| Ophangmogelijkheid voor muurbevestiging | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.