TL 30
Daglichtlamp- Lichtsterkte: 10.000 lux bij een afstand van ca. 10 cm
- Comfortabele bediening met één knop
- Traploze verstelling van de hoek
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Daglichtlamp TL 30
Compacte daglichtlamp horizontaal en verticaal toepasbaar met variabele voet
Met de daglichtlamp van Beurer zorg je zelfs in het donkere seizoen voor een wakker gevoel en welzijn. Door zijn compacte formaat is de TL 30 de ideale metgezel voor op kantoor of onderweg.
- Lichtsterkte: 10.000 lux bij een afstand van ca. 10 cm
- Comfortabele bediening met één knop
- Traploze verstelling van de hoek
- Verlichtingsoppervlak: ca. 12,0 x 20,0 cm
- Ideaal voor op het bureau of voor onderweg
- Afneembare voet
- Variabel instelbare voet: horizontaal en verticaal te gebruiken
- Compact formaat door LED-technologie
- Daglicht is nodig voor het welzijn in de maanden met weinig zonuren, tegen stemmingswisselingen, neerslachtigheid, futloosheid en weinig energie
- Zeer gelijkmatige verlichting dankzij led-technologie
- Medisch apparaat


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Lengte van het snoer | 1,50 m |
| Sfeerlicht met wisselende kleuren | Nee |
| Kleurweergave-index CRI | 80 |
| Kleurenspectrum | 380-780 nm |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Connect-product | Nee |
| Afstand bij het meten van de verlichtingssterkte | 10 cm |
| EAN | 6970229251702 |
| Flikkervrij | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 6,80 cm x 20,60 cm x 36,60 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,87 kg |
| Human Centric Lighting | Nee |
| Verlichtingsoppervlak | 12,0 x 20,0 cm |
| Artikelnummer | 60805 |
| Verlichtingssterkte | 10000 Lux |
| Soort lichtbron | led |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 414 g |
| Toepassingsgebied | bureau,onderweg |
| Type voeding | werkt op netstroom met afneembare netadapter |
| Naam product | Daglichtlamp |
| Productafmetingen (l x b x h) | 15.60 cm x 2.00 cm x 23.60 cm |
| Bediening met één knop | Ja |
| Voet | Ja |
| Kantelverstelbaarheid | traploos |
| Weergave van de behandelingsduur | Nee |
| UV-vrij | Ja |
| Ophangmogelijkheid voor muurbevestiging | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.