-25%
BiteX Day&Night BR 90 + BiteX Travel BR 10
Snelle hulp bij insectenbeten – voor het hele gezin- Family-bundel bestaande uit 1x BiteX Day&Night BR 90 insectenbeetheler en 1x BiteX Travel BR 10 insectenbeetheler met karabijnhaak
- Verlichting van jeuk en zwellingen na insectenbeten middels warmte
- Zonder gebruik van chemische stoffen
Je bespaart -25%
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
1
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
In deze bundel: (2 producten)
BiteX Day&Night BR 90 + BiteX Travel BR 10
Voordelige set tegen insectenbeten voor het hele gezin
Insectenbeten kunnen vervelend zijn. Met de insectenbeethelers van Beurer zorg je voor snelle hulp tegen jeuk en zwellingen na insectenbeten, en dat alleen met warmte. Omdat er geen chemische stoffen worden gebruikt, is de insectenbeetheler geschikt voor het hele gezin.
- Family-bundel bestaande uit 1x BiteX Day&Night BR 90 insectenbeetheler en 1x BiteX Travel BR 10 insectenbeetheler met karabijnhaak
- Verlichting van jeuk en zwellingen na insectenbeten middels warmte
- Zonder gebruik van chemische stoffen
- Geschikt voor het hele gezin
- BiteX Day&Night BR 90 met inschakelbaar licht
- BiteX Travel BR 10 met handige karabijnhaak


Technische Details BiteX Day & Night BR 90 Deep Black
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Aantal toepassingen | 300 |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 2 Min, |
| Kleur online shop filter [BR] | zwart |
| Connect-product | Nee |
| Geschikt voor diabetici | Ja |
| EAN | 4211125607340 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 4,60 cm x 10,10 cm x 13,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,1830 kg |
| Artikelnummer | 60734 |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (excl. verpakking) | 50 g |
| Andere productkleur(en) | blauw,Wit |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Insectenbeetheler |
| Productafmetingen (l x b x h) | 10.10 cm x 3.55 cm x 1.99 cm |
| Hoofdkleur product | zwart |
| Aantal programma's | 2 |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.

