FC 100
Microdermabrasie- 5 intensiteitsniveaus voor een individuele aanpassing aan iedere huidtype
- 3 hoogwaardige opzetstukken met saffiercoating voor een zachte en effectieve peeling: groot opzetstuk, ruw opzetstuk, precisie-opzetstuk
- Tweevoudige werking: revitaliserende peeling verwijdert voorzichtig overtollige huiddeeltjes en de activerende onderdrukmassage stimuleert doorbloeding en celvernieuwing
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Microdermabrasie FC 100
Microdermabrasie - professionele peeling voor thuis
De microdermabrasietechnologie, bekend uit de schoonheidssalon, zorgt voor een soepeler huidgevoel en zorgt dankzij de 2-voudige werking voor een egaler en jonger uitziend huidbeeld. Het professionele apparaat FC 100 Pureo Derma Peel van Beurer maakt een professionele peeling thuis heel eenvoudig en veilig.
- 5 intensiteitsniveaus voor een individuele aanpassing aan iedere huidtype
- 3 hoogwaardige opzetstukken met saffiercoating voor een zachte en effectieve peeling: groot opzetstuk, ruw opzetstuk, precisie-opzetstuk
- Tweevoudige werking: revitaliserende peeling verwijdert voorzichtig overtollige huiddeeltjes en de activerende onderdrukmassage stimuleert doorbloeding en celvernieuwing


Technische Details
| Vaatwasmachinebestendige accessoires | Nee |
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Aantal toebehoren | 3 |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Accu-/batterij-indicator | Nee |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125606671 |
| Aantal functieniveaus | 5 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 33,50 cm x 10,50 cm x 24,80 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,58 kg |
| Verlichte bedieningsknop | Nee |
| Aantal intensiteitsniveaus | 5 |
| Artikelnummer | 60667 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1 kg |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Microdermabrasie |
| Productafmetingen (l x b x h) | 8.80 cm x 21.50 cm |
| Technologie | onderdrukmassage |
| Timer | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.