LA 40
Aromadiffuser- Microscopisch fijne verneveling door ultrasoon geluid
- Wellnesslicht met wisselende kleuren voor een prettige sfeer
- Geschikt voor geurverspreiding in de ruimte met etherische oliën
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Aromadiffuser LA 40
Aromadiffuser met led-kleurverlichting en timerfunctie tot 20 m²
Met de LA 40 aromadiffuser van Beurer kun je je favoriete geuren gemakkelijk in de omgevingslucht verspreiden. Het van kleur veranderende licht kan individueel aan jouw stemming worden aangepast. Creëer een sfeer waarin je je helemaal thuis voelt.
- Microscopisch fijne verneveling door ultrasoon geluid
- Wellnesslicht met wisselende kleuren voor een prettige sfeer
- Geschikt voor geurverspreiding in de ruimte met etherische oliën
- Timerfunctie: 1, 3, 7 uur of continu gebruik
- Verneveling met en zonder licht mogelijk
- Veiligheidsuitschakeling bij lege tank
- Energiebesparend: slechts 12 watt
- Zeer geluidsarme werking
- Geschikt voor ruimtes tot 20 m²


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Materiaal onderdeel | Echt bamboe |
| Met verlichting in afwisselende kleuren | Ja |
| Connect-product | Nee |
| EAN | 4211125606268 |
| Eenvoudig te reinigen | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 15,90 cm x 15,60 cm x 21,30 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,82 kg |
| Bevochtigingstechnologie | Ultrasone bevochtigingstechnologie |
| Artikelnummer | 60626 |
| Materiaal deksel | Porselein |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Maximale grootte van de ruimte | 20 m² |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Aantal vernevelingsstanden | 2 |
| Verneveling met en zonder licht mogelijk | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 550 g |
| Type voeding | werkt op netstroom met afneembare netadapter |
| Naam product | Aromadiffuser |
| Productafmetingen (l x b x h) | 16.70 cm x 12.90 cm |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Tankinhoud | 180 Milliliter |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
| Geschikt voor in water oplosbare etherische oliën | Ja |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.