-21%
FC 90
Anti-aging gezichtsverzorgingsapparaat- Lcd-display
- Anti-aging door iontoforese: rimpelverminderende stoffen werken dankzij de ionenfunctie diep in de huid
- Activerende verwarmingsfunctie: Voor een gladde en soepele huid
Je bespaart -21%
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
1
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Anti-aging gezichtsverzorgingsapparaat FC 90
Anti-aging gezichtsverzorgingsapparaat met rimpelverminderende werking
Voelbare anti-agingwerking met de 4-stapsoplossing van de FC 90 Pureo Ionic Skin Care van Beurer voor een voelbaar gladdere, frissere en gezondere huid: Desincrustatie reinigt de huid intensief voor een zichtbaar verfijnde huid. Bij iontoforese werken rimpelverminderende stoffen dankzij de ionenfunctie diep in de huid. De activerende verwarmingsfunctie zorgt voor een zachte en soepele huid en de vitaliserende koudefunctie stimuleert de huid - voor een frisse en gezonde huid, meer stevigheid en veerkracht.
- Lcd-display
- Anti-aging door iontoforese: rimpelverminderende stoffen werken dankzij de ionenfunctie diep in de huid
- Activerende verwarmingsfunctie: Voor een gladde en soepele huid
- Vitaliserende koudefunctie: Stimuleert de huid voor een fris en gezonder huidbeeld


Technische Details
| Vaatwasmachinebestendige accessoires | Nee |
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 15 Min, |
| Accu-/batterij-indicator | Nee |
| Kleur online shop filter [BR] | zilver |
| Connect-product | Nee |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 1,4 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 2,2 cm x 1,4 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 2,2 cm |
| EAN | 4211125606220 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 23,70 cm x 18,10 cm x 7,30 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,6400 kg |
| Verlichte bedieningsknop | Nee |
| Artikelnummer | 60622 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 390 g |
| Andere productkleur(en) | Wit |
| Type voeding | werkt op netstroom met afneembare netadapter |
| Naam product | Anti-aging gezichtsverzorgingsapparaat |
| Productafmetingen (l x b x h) | 18.50 cm x 5.50 cm x 5.30 cm x 4.00 cm |
| Hoofdkleur product | zilver |
| Technologie | ionen |
| Timer | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
4.0
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
06.05.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: FC 90
1 ster
04.05.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: FC 90
MEGA TEIL
18.04.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: FC 90
Te veel hitte
Toon alle beoordelingen