-29%
BR 60
Insectenbeetheler- Voor de behandeling van insectenbeten en -steken
- Kan jeuk en zwelling tegengaan
- 2 verschillende programma's: Programma 1: voor het eerste gebruik en voor personen met een gevoelige huid Programma 2: voor regelmatig gebruik
Je bespaart -29%
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
1
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Insectenbeetheler BR 60
Insectenbeetheler tegen jeuk en zwelling met 2 programma's
Insectenbeten en -steken zijn op natuurlijke wijze moeilijk te vermijden. De insectenbeetheler BR 60 is ontwikkeld voor behandelingen zonder chemische toevoegingen. Door de gerichte warmteontwikkeling kan het genezingsproces versnellen – de musthave voor thuis en onderweg.
- Voor de behandeling van insectenbeten en -steken
- Kan jeuk en zwelling tegengaan
- 2 verschillende programma's: Programma 1: voor het eerste gebruik en voor personen met een gevoelige huid Programma 2: voor regelmatig gebruik
- Geschikt voor zwangere vrouwen: zonder chemische stoffen, alleen door middel van warmte
- Automatische uitschakeling na 2 minuten
- 300 behandelingen
- Medisch apparaat


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Aantal toepassingen | 300 |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 2 Min, |
| Connect-product | Nee |
| Geschikt voor diabetici | Ja |
| EAN | 4211125606176 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 4,80 cm x 7,10 cm x 11,30 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,14 kg |
| Artikelnummer | 60617 |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 48 g |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Insectenbeetheler |
| Productafmetingen (l x b x h) | 9.83 cm x 3.55 cm x 1.99 cm |
| Aantal programma's | 2 |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.