FC 95
Gezichtsborstel- Reinigt tot wel 6 keer grondiger dan bij handmatig reinigen1)
- Incl. timer van 1 minuut: 3 x 20 seconden voor nauwkeurig gebruik, afgestemd op de huidzones
- Waterbestendig (IPX 7) - voor gebruik onder de douche en in bad
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice

Voor een zichtbaar stralende en verzorgde huid
Een egale, gladde huid ziet er niet alleen fris en verzorgd uit, maar zorgt er ook voor dat je je goed voelt in je eigen huid. De FC 95 gezichtsreinigingsborstel reinigt je huid zacht en effectief en stimuleert tegelijkertijd de doorbloeding. Bij regelmatig gebruik oogt je huid zichtbaar helderder en stralender. Geschikt voor elk huidtype, ook voor de gevoelige huid.
Gezichtsborstel FC 95
Gezichtsborstel met 4 opzetborstels voor elk huidtype
De elektrische gezichtsborstel FC 95 Pureo Deep Cleansing van Beurer reinigt zacht en toch 6 keer grondiger dan bij een handmatige reiniging. Dankzij de 2 rotatiestanden en de 4 verschillende borstelopzetstukken kun je de reiniging optimaal aanpassen aan je individuele behoeften.
- Reinigt tot wel 6 keer grondiger dan bij handmatig reinigen1)
- Incl. timer van 1 minuut: 3 x 20 seconden voor nauwkeurig gebruik, afgestemd op de huidzones
- Waterbestendig (IPX 7) - voor gebruik onder de douche en in bad
- 2 intensiteitsniveaus voor een individuele aanpassing aan ieder huidtype
- Indicatie lamp voor de weergave van de snelheid
- Verlichte Aan/Uit-schakelaar voor de bedrijfsindicator
- 4 opzetborstels: voor ieder huidtype, voor een gevoelige huid, voor een reiniging tot diep in de poriën en voor een diepreinigende peeling
- Cirkelvormige rotatie voor een zeer milde reiniging en een oscillerende rotatie voor een grondige reiniging voor een gladde, zachte huid, dankzij 2 rotatiestanden


Technische Details
| Vaatwasmachinebestendige accessoires | Nee |
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Aantal toebehoren | 4 |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 1 Min, |
| Accu-/batterij-indicator | Nee |
| Laadtijd | 6 Uur, |
| Oplaadmethode | Oplader |
| Kleur online shop filter [BR] | Wit |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125605551 |
| Aantal functieniveaus | 2 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 26,50 cm x 6,10 cm x 18,80 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,5824 kg |
| Verlichte bedieningsknop | Ja |
| Aantal intensiteitsniveaus | 2 |
| IP-beschermingsklasse | IPX7 |
| Artikelnummer | 60555 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 341 g |
| gebruik | 30 Min, |
| Type voeding | werkt op netstroom met afneembare netadapter |
| Naam product | Gezichtsborstel |
| Productafmetingen (l x b x h) | 18.50 cm x 4.40 cm x 4.80 cm |
| Hoofdkleur product | Wit |
| Technologie | rotatie: cirkelvormig en oscillerend |
| Timer | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
4.8
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
29.04.2021 | Geverifieerde aankoop
Product: FC 95
17.04.2021 | Geverifieerde aankoop
Product: FC 95
29.10.2020 | Geverifieerde aankoop
Product: FC 95
Toon alle beoordelingen