FC 95
Gezichtsborstel- Reinigt tot wel 6 keer grondiger dan bij handmatig reinigen1)
- Incl. timer van 1 minuut: 3 x 20 seconden voor nauwkeurig gebruik, afgestemd op de huidzones
- Waterbestendig (IPX 7) - voor gebruik onder de douche en in bad
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Gezichtsborstel FC 95
Gezichtsborstel met 4 opzetborstels voor elk huidtype
De elektrische gezichtsborstel FC 95 Pureo Deep Cleansing van Beurer reinigt zacht en toch 6 keer grondiger dan bij een handmatige reiniging. Dankzij de 2 rotatiestanden en de 4 verschillende borstelopzetstukken kun je de reiniging optimaal aanpassen aan je individuele behoeften.
- Reinigt tot wel 6 keer grondiger dan bij handmatig reinigen1)
- Incl. timer van 1 minuut: 3 x 20 seconden voor nauwkeurig gebruik, afgestemd op de huidzones
- Waterbestendig (IPX 7) - voor gebruik onder de douche en in bad
- 2 intensiteitsniveaus voor een individuele aanpassing aan ieder huidtype
- Indicatie lamp voor de weergave van de snelheid
- Verlichte Aan/Uit-schakelaar voor de bedrijfsindicator
- 4 opzetborstels: voor ieder huidtype, voor een gevoelige huid, voor een reiniging tot diep in de poriën en voor een diepreinigende peeling
- Cirkelvormige rotatie voor een zeer milde reiniging en een oscillerende rotatie voor een grondige reiniging voor een gladde, zachte huid, dankzij 2 rotatiestanden


Technische Details
| Vaatwasmachinebestendige accessoires | Nee |
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Aantal toebehoren | 4 |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 1 Min, |
| Accu-/batterij-indicator | Nee |
| Laadtijd | 6 Uur, |
| Oplaadmethode | Oplader |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125605551 |
| Aantal functieniveaus | 2 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 26,50 cm x 6,10 cm x 18,80 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,58 kg |
| Verlichte bedieningsknop | Ja |
| Aantal intensiteitsniveaus | 2 |
| IP-beschermingsklasse | IPX7 |
| Artikelnummer | 60555 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 341 g |
| gebruik | 30 Min, |
| Type voeding | werkt op netstroom met afneembare netadapter |
| Naam product | Gezichtsborstel |
| Productafmetingen (l x b x h) | 18.50 cm x 4.40 cm x 4.80 cm |
| Technologie | rotatie: cirkelvormig en oscillerend |
| Timer | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.