FC 45 reserveborstel
Opzetborstel1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Opzetborstel FC 45 reserveborstel
Opzetborstel voor gezichtsborstel FC 45
Reserveborstel-opzetstuk voor gezichtsreinigingsborstel FC 45 van Beurer.


Technische Details
| EAN | 4211125605513 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 8,00 cm x 1,40 cm x 14,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,02 kg |
| Artikelnummer | 60551 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 0 g |
| Naam product | Opzetborstel |
| Te gebruiken met | FC 45 |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.