Gezichtsborstel FC 45
Diepreinigende gezichtsborstel met ophangoogje
De elektrische gezichtsborstel FC 45 van Beurer reinigt zacht en toch 4 keer grondiger dan een handmatige reiniging, voor een merkbaar zachtere en stralende gezichtshuid.
- 4 keer grondiger dan bij handmatige reiniging1)
- 2 rotatiestanden
- Verlichte Aan/Uit-schakelaar voor de bedrijfsindicator
- Ophangoogje voor praktisch opbergen
- 2 snelheidsinstellingen


Technische Details
| Vaatwasmachinebestendige accessoires | Nee |
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Aantal toebehoren | 1 |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 1 Min, |
| Accu-/batterij-indicator | Nee |
| Kleur online shop filter [BR] | Wit |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125605506 |
| Aantal functieniveaus | 1 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 4,20 cm x 9,50 cm x 15,20 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,2080 kg |
| Verlichte bedieningsknop | Ja |
| Aantal intensiteitsniveaus | 2 |
| IP-beschermingsklasse | IPX7 |
| Artikelnummer | 60550 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 118 g |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Gezichtsborstel |
| Productafmetingen (l x b x h) | 16.00 cm x 3.60 cm x 3.70 cm |
| Hoofdkleur product | Wit |
| Technologie | cirkelvormige rotatie |
| Timer | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
4.5
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
25.11.2021 | Geverifieerde aankoop
Product: FC 45
24.06.2019 | Geverifieerde aankoop
Product: FC 45