FC 55 Pureo Complete Cleansing
Lichaamsborstel- Met afneembare handgreep voor eenvoudig gebruik, ook op de rug
- 2 opzetborstels: voor elk huidtype en voor een diepreinigende peeling
- Gebruik met accu
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Lichaamsborstel FC 55 Pureo Complete Cleansing
Diepreinigende lichaamsreinigingsborstel met afneembare handgreep
De Beurer lichaamsborstel FC 55 met ronddraaiende borstelkoppen is speciaal ontwikkeld om de huid van het lichaam te reinigen. Afhankelijk van het gebruik kun je kiezen tussen het normale reinigingsopzetstuk voor een perzikzachte huid of het scrub-opzetstuk voor het voorzichtig verwijderen van huidschilfers. Om alle lichaamsdelen gemakkelijk te kunnen bereiken, heeft de borstel een afneembare handgreep.
- Met afneembare handgreep voor eenvoudig gebruik, ook op de rug
- 2 opzetborstels: voor elk huidtype en voor een diepreinigende peeling
- Gebruik met accu
- Met tweetraps rotatie voor individueel gebruik
- Grondige reiniging voor een merkbaar stralende en zachte huid
- Borstelkop afneembaar voor een eenvoudige reiniging
- Accustatusindicator
- Met snelheidsindicatie
- Waterbestendig (IPX7) - kan onder de douche en in bad worden gebruikt


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Aantal toebehoren | 2 |
| Soorten toebehoren | Borstelkop |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Accu-/batterij-indicator | Ja |
| Laadtijd | 2 Uur, |
| Oplaadmethode | Oplaadkabel |
| Connect-product | Nee |
| Uitvoering | ergonomisch |
| EAN | 4211125605124 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 39,80 cm x 8,20 cm x 18,60 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,95 kg |
| Handgreep | afneembaar |
| IP-beschermingsklasse | IPX7 |
| Artikelnummer | 60512 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 543 g |
| gebruik | 60 Min, |
| Type voeding | gebruik met accu |
| Naam product | Lichaamsborstel |
| Productafmetingen (l x b x h) | 39.00 cm x 7.50 cm x 10.00 cm |
| Snelheidsindicatie | Ja |
| Aantal snelheidsniveaus | 2 |
| Technologie | cirkelvormige rotatie |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.