-31%
FS 60
Gezichtssauna- Stoomopzetstuk voor inhalatie via mond en neus
- Geurstofreservoir voor aromatherapie
- De fijne stoomnevel hydrateert de huid
Je bespaart -31%
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
1
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Gezichtssauna FS 60
3-in-1: Gezichtsreiniging, aromatherapie en inhalatie
De zachte nevel van de Beurer FS 60 gezichtssauna opent de poriën voor een grondigere reiniging van het gezicht. De huid wordt gehydrateerd en de aangename aromatherapie zorgt voor extra ontspanning – wellness voor thuis.
- Stoomopzetstuk voor inhalatie via mond en neus
- Geurstofreservoir voor aromatherapie
- De fijne stoomnevel hydrateert de huid
- Opzetstuk gezichtssauna voor cosmetische gezichtsverzorging
- Hoogwaardige aluminium verdamperpot
- Intensieve huidverzorging en inhalatie
- Opent de poriën van de gezichtshuid voor een betere reiniging
- Verlichte Aan/Uit-schakelaar voor de bedrijfsindicator


Technische Details
| Vaatwasmachinebestendige accessoires | Nee |
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Aantal toebehoren | 2 |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 2 Min, |
| Accu-/batterij-indicator | Nee |
| Kleur online shop filter [BR] | paars |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125605032 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 18,20 cm x 18,80 cm x 23,40 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,9200 kg |
| Verlichte bedieningsknop | Ja |
| Aantal intensiteitsniveaus | 2 |
| Artikelnummer | 60503 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 730 g |
| Andere productkleur(en) | Wit |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Gezichtssauna |
| Productafmetingen (l x b x h) | 19.50 cm x 18.00 cm x 30.00 cm |
| Hoofdkleur product | paars |
| Technologie | stoom |
| Timer | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.