BM 23
Bloeddrukmeter voor de bovenarm- Easy-to-use: eenvoudig in gebruik
- Scan & Save: bloeddrukwaarden digitaal documenteren in de app 'beurer HealthManager Pro'
- Manchetaanbrengcontrole: voor het correct aanbrengen van de manchet om de bovenarm
Bloeddrukmeter voor de bovenarm BM 23
Bloeddrukmeting gemakkelijk gemaakt
De Beurer BM 23 bloeddrukmeter voor de bovenarm maakt een eenvoudige bloeddruk- en hartslagmeting mogelijk met één druk op de knop. Dankzij de geïntegreerde USB-C-aansluiting kun je apparaat optioneel ook met netvoeding gebruiken. Met de praktische Scan & Save-functie sla je je meetwaarden moeiteloos op in de app 'beurer HealthManager Pro' en heb je altijd een overzicht van je bloeddrukwaarden.
- Easy-to-use: eenvoudig in gebruik
- Scan & Save: bloeddrukwaarden digitaal documenteren in de app 'beurer HealthManager Pro'
- Manchetaanbrengcontrole: voor het correct aanbrengen van de manchet om de bovenarm
- Hartritmestoornisherkenning: waarschuwt bij eventuele hartritmestoornissen
- Volautomatische bloeddruk- en hartslagmeting op de bovenarm
- Automatische voorselectie van de druk en automatische leegloopfunctie
- Risico-indicator: met gekleurde schaalverdeling voor de classificatie van de meetresultaten
- Overzichtelijk, goed afleesbaar display
- Incl. manchet voor een bovenarmomtrek van 22 - 42 cm
- Netadapter apart verkrijgbaar
- Medisch apparaat


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Hartritmestoornisherkenning | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Berekening van de gemiddelde waarde mogelijk | Nee |
| Connect-product | Nee |
| Manchethouder | Nee |
| Manchetaanbrengcontrole | Ja |
| Weergave van datum en tijd | Nee |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Indicator batterijniveau | Ja |
| Displayhoogte | 5,3 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 4,4 cm x 5,3 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 4,4 cm |
| EAN | 4211125604936 |
| easyClip-manchet | Nee |
| easyLock-manchet | Nee |
| ECG-meting | Nee |
| Volledig automatische bloeddrukmeting | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 11,80 cm x 8,70 cm x 16,80 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,49 kg |
| Verlichte bedieningsknop | Nee |
| Artikelnummer | 60493 |
| Lege-batterij-indicator | Ja |
| Aantal metingen met één batterij (circa) | 300 |
| Meettechniek | Deflation Technology |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 362 g |
| Type voeding | werkt op batterijen,geschikt voor netadapter |
| Naam product | Bloeddrukmeter voor de bovenarm |
| Productafmetingen (l x b x h) | 12.00 cm x 9.00 cm x 4.00 cm |
| Rustindicator | Nee |
| Risico-indicator | Ja |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Bediening met één knop | Ja |
| Spraakuitvoer van meetwaarden | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.