IH 58 Kids
Inhalator- Effectieve verneveling van het inhalatiemiddel door middel van DC-persluchttechnologie
- Effectieve inhalatie vanaf een leeftijd van 6 maanden
- Kortere inhalatietijd dankzij hoge vernevelingsprestaties
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Inhalator IH 58 Kids
Kinderinhalator met persluchttechnologie - klein en ideaal voor op reis
Helaas zijn verkoudheden en andere aandoeningen van de luchtwegen bij kinderen vaak onvermijdelijk, maar met de elektrische kinderinhalator IH 58 Kids van Beurer kun je het herstel vergemakkelijken. De hoge vernevelingsprestaties garandeert kort en effectief inhaleren en maakt in combinatie met de stille werking het inhaleren bijzonder aangenaam.
- Effectieve verneveling van het inhalatiemiddel door middel van DC-persluchttechnologie
- Effectieve inhalatie vanaf een leeftijd van 6 maanden
- Kortere inhalatietijd dankzij hoge vernevelingsprestaties
- Ontspannen gebruik door fluisterstille werking
- Incl. praktisch opbergzakje voor de uitgebreide yearpack
- Medisch apparaat
- Voor de behandeling van de bovenste en onderste luchtwegen, bij verkoudheid, astma, luchtwegaandoeningen
- Hoge concentratie van respirabele deeltjes maakt gerichte behandeling van de bovenste en onderste luchtwegen mogelijk
- Eenvoudige bediening met één knop
- Hygiënisch gebruik, omdat het apparaat en de yearpack na reiniging opnieuw kunnen worden gebruikt
- De geïntegreerde controle-led informeert over de bedrijfsstatus (blauw: bedrijfsklaar)
- Eenvoudige en hygiënische reiniging door afneembare elementen
- Alle voor inhalatie geschikte en goedgekeurde geneesmiddelen kunnen worden geïnhaleerd. Advies hierover is te krijgen bij de huisarts of apotheek.
- Uitgebreide yearpack inbegrepen


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Gemiddelde deeltjesgrootte | 4,12 µm |
| Desinfecteerbaar | Ja |
| Connect-product | Nee |
| EAN | 4211125602178 |
| Eenvoudig te reinigen | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 8,20 cm x 19,00 cm x 16,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,69 kg |
| HMV-nummer | 14.24.01.0164 |
| Individuele regeling van de luchtstroom | Nee |
| Individuele stoomregeling | Nee |
| IP-beschermingsklasse | IP22 |
| Artikelnummer | 60217 |
| Controle-led | Ja |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Verneveling van | alle geneesmiddelen die geschikt en toegelaten zijn voor inhalatie middels een apparaat |
| Vernevelingsprestaties | ca. 0,25 ml/min |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 477 g |
| Werkdruk | 0,25-0,55 bar |
| Type voeding | werkt op netstroom met afneembare netadapter |
| Naam product | Inhalator |
| Productafmetingen (l x b x h) | 11.00 cm x 6.20 cm x 4.70 cm |
| Veiligheidsuitschakeling | Nee |
| Toepassingsgebied | bovenste en onderste luchtwegen |
| Zelfreinigingsfunctie | Nee |
| Bediening met één knop | Ja |
| Technologie | DC-persluchttechnologie |
| Maximaal volume | 45 dB(A) |
| Garantie | 5 jaar |
| Ruimte voor het opbergen van Yearpack | Opbergzakje |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.