Inhalator IH 55
Handzame inhalator met trilmembraantechnologie en zelfreinigingsfunctie
Ook op reis hoef je geen inhalator meer te missen. Inhalator IH 55 van Beurer is handzaam en heeft een praktische zelfreinigingsfunctie. Zo kun je ook onderweg je bovenste en onderste luchtwegen behandelen.
- Medisch apparaat


Technische Details
| Gemiddelde deeltjesgrootte | 4,89 µm |
| Kleur online shop filter [BR] | Wit |
| Connect-product | Nee |
| EAN | 4211125602048 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 24,00 cm x 23,80 cm x 11,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,8560 kg |
| HMV-nummer | 14.24.01.0153 |
| IP-beschermingsklasse | IP22 |
| Artikelnummer | 60204 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Vernevelingsprestaties | ≥ 0,25 ml/min |
| Gewicht (excl. verpakking) | 573 g |
| gebruik | 180 Min, |
| Andere productkleur(en) | transparant |
| Naam product | Inhalator |
| Productafmetingen (l x b x h) | 5.10 cm x 5.00 cm x 14.60 cm |
| Hoofdkleur product | Wit |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Technologie | verneveling met vibrerend membraan (mesh) |
| Maximaal volume | 37 dB(A) |
Productbeoordelingen
4.0
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
23.03.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: IH 55
Grof onderdeel
22.12.2025 | Geverifieerde aankoop
Product: IH 55
Rustig maar niet hard
06.12.2025 | Geverifieerde aankoop
Product: IH 55
Apparaat heeft teleurgesteld
Toon alle beoordelingen