IH 18 Yearpack
Yearpack1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Yearpack IH 18 Yearpack
Toebehoren nabestelset voor de inhalator IH 18
Yearpack, compatibel met de Beurer inhalator IH 18.


Technische Details
| EAN | 4211125601218 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 15,00 cm x 7,00 cm x 11,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,14 kg |
| HMV-nummer | 14.99.99.1037 |
| Artikelnummer | 60121 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 90 g |
| Naam product | Yearpack |
| Te gebruiken met | IH 18/1 lean |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.