PO 13 KIDS
Pulse-oximeter- Meten van de zuurstofverzadiging (SpO2) en van de hartslag (polsslag)
- Zeer eenvoudige en volledig pijnloze meting binnen 8 seconden
- Medisch apparaat
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice

Gerust meten, gewoon thuis
Met de PO 13 Kids saturatiemeter (pulsoximeter) meet je eenvoudig de zuurstofverzadiging en de hartslag van je kind. Binnen enkele seconden zie je duidelijke en betrouwbare resultaten.Handig als je kind zich niet lekker voelt of voor een extra check. Zo heb je snel meer inzicht en een gerust gevoel. Dankzij het kindvriendelijke giraffedesign verloopt de meting op een speelse en prettige manier.
Snel en eenvoudig meten

Pijnvrije meting
De meting met de PO 13 Kids saturatiemeter (pulsoximeter) gebeurt via de vinger en is volledig pijnloos. Voor een betrouwbaar resultaat houdt je kind de vinger even stil. Binnen ongeveer 8 seconden zie je de waarden duidelijk op het display.

Duidelijk afleesbaar display
Het kleurendisplay toont de gemeten waarden in 4 verschillende weergaven. De weergave draait automatisch mee, zodat je het scherm altijd goed kunt aflezen.

Speciaal voor kinderhanden
Dankzij het compacte formaat (5,9 x 3,7 cm) en zijn lichte gewicht is de saturatiemeter perfect afgestemd op kleine vingers. Geschikt voor een vingerbreedte van 0,7 - 1,1 cm en gewicht van 10 - 40 kg.
Pulse-oximeter PO 13 KIDS
Pijnloze meting en compact formaat: ideaal voor kinderen en baby's
Meet spelenderwijs de zuurstofverzadiging en hartslag dankzij het schattige giraffedesign – de pulsoximeter PO 13 Kids van Beurer is met zijn compacte ontwerp en meting binnen enkele seconden aangepast aan de grootte en het geduld van kinderen en baby's. De resultaten worden betrouwbaar en binnen enkele seconden weergegeven op het kleurendisplay, dat is uitgerust met een automatische indeling en 4 selecteerbare weergaveformaten.
- Meten van de zuurstofverzadiging (SpO2) en van de hartslag (polsslag)
- Zeer eenvoudige en volledig pijnloze meting binnen 8 seconden
- Medisch apparaat
- Aangepast aan de grootte van kindervingers
- Kleurendisplay met automatische uitlijning van het display, goed afleesbaar vanuit elk perspectief.
- De hartslagweergave kan als balk- of golfvorm worden weergegeven
- Eenvoudig in het gebruik door de bediening met één knop
- Bewaking van de gezondheidstoestand door meting van de arteriële zuurstofsaturatie (SpO2)
- Bewaking van de gezondheidstoestand door meting van de hartslag (polsslag)
- Overtuigt door de veelzijdige toepassingsmogelijkheden en is daarom ideaal voor thuisgebruik, voor zelfcontrole van de zuurstofverzadiging bij acute of chronische aandoeningen van de luchtwegen zoals COPD en bronchiale astma. Ook geschikt voor sporters
- Automatische uitschakeling om de batterij te sparen
- Incl. 2 AAA-batterijen van 1,5 V
- De batterij-indicator herinnert je er tijdig aan om de batterijen te vervangen


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Alarmfunctie | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Accu-/batterij-indicator | Ja |
| Kleur online shop filter [BR] | geel |
| Connect-product | Nee |
| Kleur van de cijfers | meerkleurig |
| Display | Ja |
| Aantal weergaveformaten | 4 |
| Displayhoogte | 1,1 cm |
| Displayformaat | 2,2 cm x 1,1 cm |
| Displaytechnologie | TFT |
| Breedte display | 2,2 cm |
| EAN | 4211125600952 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 8,70 cm x 6,70 cm x 12,20 cm |
| Grafische polsslagweergave | Ja |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,14 kg |
| Geïntegreerde accu | Nee |
| IP-beschermingsklasse | IP22 |
| Artikelnummer | 60095 |
| Meting van de arteriële zuurstofsaturatie (SpO2) | Ja |
| Hartslagmeting (polsslag) | Ja |
| Meten van perfusie-index | Nee |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 75 g |
| Andere productkleur(en) | oranje |
| Pijnloze meting | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Pulse-oximeter |
| Productafmetingen (l x b x h) | 5.90 cm x 3.70 cm x 3.50 cm |
| Hoofdkleur product | geel |
| Bediening met één knop | Ja |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.