HC 45
Föhnborstel- Drogen en stylen in één stap
- Speciale borstelcombinatie ontklit zacht en behoedzaam
- Vermogen van 1000 watt
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice

Snel drogen, ontwarren en stylen
Met de Beurer HC 45 2-in-1 volume- en föhnborstel droog, ontwar en style je je haar in één beweging.
De innovatieve ovale vorm is speciaal ontworpen om direct volume bij de haaraanzet te creëren – voor een zichtbaar voller resultaat.
Of je nu kiest voor een gladde look, zachte golven of natuurlijk volume: de Beurer HC 45 zorgt voor een professioneel resultaat, gewoon bij jou thuis.
De innovatieve ovale vorm is speciaal ontworpen om direct volume bij de haaraanzet te creëren – voor een zichtbaar voller resultaat.
Of je nu kiest voor een gladde look, zachte golven of natuurlijk volume: de Beurer HC 45 zorgt voor een professioneel resultaat, gewoon bij jou thuis.
Volumineuze haarstyling als bij de kapper

Twee warmtestanden en blaassnelheden
De föhnborstel beschikt over twee blaassnelheden en twee warmtestanden. Met de koude luchtfunctie fixeer je je styling eenvoudig voor een langdurig resultaat.

Zacht voor je haar
De borstelcombinatie is bijzonder zacht voor je haar en ontwart het voorzichtig. De keramiek-keratinecoating beschermt je haar bovendien.

Volume en glans
Dankzij de ovale vorm creëer je direct volume bij de haaraanzet. De ionentechnologie zorgt voor extra glans.
Föhnborstel HC 45
Ovale styling- & heteluchtborstel met ionentechnologie
Voor extra veel volume: met de HC 45 volume- en föhnborstel van Beurer kan het haar tegelijkertijd worden gedroogd, ontward en gestyled. De innovatieve ovale vorm van de borstel creëert volume direct bij de haaraanzet. De luxe coating van keramiek en keratine zorgt voor voldoende bescherming tijdens de styling.
- Drogen en stylen in één stap
- Speciale borstelcombinatie ontklit zacht en behoedzaam
- Vermogen van 1000 watt
- Glad en glanzend haar dankzij geïntegreerde ionenfunctie
- Fixatie van de styling dankzij koudeluchtstand
- Veilig stylen van het haar dankzij de koele punt
- Bevestiging van de styling dankzij vastzetbare koudeluchtstand
- Automatische uitschakeling bij oververhitting van de motor


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Aantal ventilatorstanden | 2 |
| Lengte van het snoer | 1,80 m |
| Kabeloprolfunctie | Nee |
| Snoer met draaischarnier | Ja |
| Koudeluchtstand | Ja |
| Kleur online shop filter [BR] | blauw |
| Connect-product | Nee |
| EAN | 4211125594206 |
| ECO-technologie | Nee |
| Inklapbare handgreep | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 40,10 cm x 11,80 cm x 9,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,7004 kg |
| Ophangoogje | Ja |
| Aantal verwarmingsstanden | 2 |
| Ionenfunctie | Ja |
| Artikelnummer | 59420 |
| Vastzetbare koudeluchtstand | Ja |
| Type netstekker | Contourstekker |
| Handmatige spanningsomschakelaar | Nee |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 480 g |
| Bedrijfsindicator | Nee |
| Andere productkleur(en) | roségoud |
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Föhnborstel |
| Productafmetingen (l x b x h) | 40.00 cm x 9.50 cm x 7.60 cm |
| Hoofdkleur product | petrolblauw |
| Afneembaar filter | Nee |
| Soft-Touch-oppervlak | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.