HC 45
Föhnborstel- Drogen en stylen in één stap
- Speciale borstelcombinatie ontklit zacht en behoedzaam
- Vermogen van 1000 watt
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Föhnborstel HC 45
Ovale styling- & heteluchtborstel met ionentechnologie
Voor extra veel volume: met de HC 45 volume- en föhnborstel van Beurer kan het haar tegelijkertijd worden gedroogd, ontward en gestyled. De innovatieve ovale vorm van de borstel creëert volume direct bij de haaraanzet. De luxe coating van keramiek en keratine zorgt voor voldoende bescherming tijdens de styling.
- Drogen en stylen in één stap
- Speciale borstelcombinatie ontklit zacht en behoedzaam
- Vermogen van 1000 watt
- Glad en glanzend haar dankzij geïntegreerde ionenfunctie
- Fixatie van de styling dankzij koudeluchtstand
- Veilig stylen van het haar dankzij de koele punt
- Bevestiging van de styling dankzij vastzetbare koudeluchtstand
- Automatische uitschakeling bij oververhitting van de motor


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Aantal ventilatorstanden | 2 |
| Lengte van het snoer | 1,80 m |
| Kabeloprolfunctie | Nee |
| Snoer met draaischarnier | Ja |
| Koudeluchtstand | Ja |
| Connect-product | Nee |
| EAN | 4211125594206 |
| ECO-technologie | Nee |
| Inklapbare handgreep | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 40,10 cm x 11,80 cm x 9,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,70 kg |
| Ophangoogje | Ja |
| Aantal verwarmingsstanden | 2 |
| Ionenfunctie | Ja |
| Artikelnummer | 59420 |
| Vastzetbare koudeluchtstand | Ja |
| Type netstekker | Contourstekker |
| Handmatige spanningsomschakelaar | Nee |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 480 g |
| Bedrijfsindicator | Nee |
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Föhnborstel |
| Productafmetingen (l x b x h) | 40.00 cm x 9.50 cm x 7.60 cm |
| Afneembaar filter | Nee |
| Soft-Touch-oppervlak | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.