HC 80
Haardroger- De beste prestaties dankzij een duurzame, professionele AC-motor
- Vermogen van 2200 watt
- Glad en glanzend haar dankzij geïntegreerde ionenfunctie
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Haardroger HC 80
Haarvriendelijke föhn met extra krachtige en duurzame motor
De krachtige HC 80 haardroger van Beurer met AC-motor föhnt je haar op het hoogste vermogen, terwijl het dankzij de geïntegreerde Protection Function wordt beschermd. De Triple Ionic-functie zorgt bovendien voor een zijdezachte glans van je haar.
- De beste prestaties dankzij een duurzame, professionele AC-motor
- Vermogen van 2200 watt
- Glad en glanzend haar dankzij geïntegreerde ionenfunctie
- Ophangoogje voor eenvoudig opbergen
- Fixatie van de styling dankzij koudeluchtstand
- Automatische uitschakeling bij oververhitting van de motor
- Eenvoudig te reinigen dankzij het verwijderbare veiligheidsfilter
- Bevestiging van de styling dankzij vastzetbare koudeluchtstand


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Aantal toebehoren | 2 |
| Soorten toebehoren | Stylingmond,Volumediffuser |
| Aantal ventilatorstanden | 3 |
| Lengte van het snoer | 1,80 m |
| Kabeloprolfunctie | Nee |
| Snoer met draaischarnier | Nee |
| Koudeluchtstand | Ja |
| Connect-product | Nee |
| EAN | 4211125591151 |
| ECO-technologie | Nee |
| Inklapbare handgreep | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 10,00 cm x 33,20 cm x 24,60 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,36 kg |
| Ophangoogje | Ja |
| Aantal verwarmingsstanden | 2 |
| Ionenfunctie | Ja |
| Artikelnummer | 59115 |
| Vastzetbare koudeluchtstand | Ja |
| Type netstekker | Contourstekker |
| Handmatige spanningsomschakelaar | Nee |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Type motor | AC-motor |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 850 g |
| Bedrijfsindicator | Nee |
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Haardroger |
| Productafmetingen (l x b x h) | 22.10 cm x 8.40 cm x 28.10 cm |
| Afneembaar filter | Ja |
| Soft-Touch-oppervlak | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.