HS 60
Stijlborstel- Bescherming van het haar dankzij keramische coating
- Geïntegreerde ionenfunctie
- Toetsenblokkering voor het vastzetten van de temperatuurinstelling
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Stijlborstel HS 60
Stijlborstel met beschermende keramische coating en ionenfunctie
Haar steil maken nadat je de borstel slechts één keer door het haar hebt gehaald - de Beurer HS 60 verwarmde haarborstel zorgt met geïntegreerde ionenfunctie voor soepel en glanzend haar. De keramische coating beschermt je haar en de automatische uitschakeling maakt een veilig gebruik mogelijk.
- Bescherming van het haar dankzij keramische coating
- Geïntegreerde ionenfunctie
- Toetsenblokkering voor het vastzetten van de temperatuurinstelling
- Ophangoogje voor eenvoudig opbergen
- Comfortabel gebruik zonder verdraaien van de kabel dankzij 360° draaischarnier


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Automatische rotatie van de borstelkop | Nee |
| Snoer met draaischarnier | Ja |
| Coating | Keramiek |
| Connect-product | Nee |
| Display | Ja |
| Displayverlichting | Nee |
| Displaytechnologie | led |
| EAN | 4211125591106 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 33,00 cm x 10,50 cm x 6,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,58 kg |
| Ophangoogje | Ja |
| Ionenfunctie | Ja |
| Artikelnummer | 59110 |
| Toetsenblokkering | Ja |
| Led-indicator | Ja |
| Vastzetbare koudeluchtstand | Nee |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Handmatige spanningsomschakelaar | Nee |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 410 g |
| Gereedheidsindicator | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging | Nee |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Stijlborstel |
| Productafmetingen (l x b x h) | 30.10 cm x 6.30 cm x 5.30 cm |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Tijd tot veiligheidsuitschakeling | 30 Min, |
| Soft-Touch-oppervlak | Ja |
| Temperatuurbereik | 120 - 200 °C |
| Transportvergrendeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.