Verlichte cosmeticaspiegel BS 59
2-in-1 wand- en staande spiegel, verlicht met 5-voudige zoom
De Beurer BS 59 cosmeticaspiegel is zowel thuis als onderweg het perfecte hulpmiddel voor je dagelijkse beautyroutine. Dankzij de muurbeugel is hij bijzonder geschikt voor kleine badkamers met weinig opbergruimte. Door de mogelijkheid om de spiegel af te nemen, kan hij op reis gewoon als staande spiegel worden gebruikt.
- 2 draaibare spiegelvlakken voor individueel gebruik
- Helder LED licht met 12 LEDs
- Incl. schroeven voor eenvoudige muurbevestiging
- 2-in-1: Wandspiegel en staande spiegel
- Normaal/5-voudige vergroting
- Hoogwaardig verchroomd
- Diameter van het spiegeloppervlak 11 cm
- Werkt op batterijen (incl. 4 x 1,5 V AAA-batterijen)


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Kleur | verchroomd |
| Kleur online shop filter [BR] | zilver |
| Connect-product | Nee |
| EAN | 4211125584108 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 27,00 cm x 7,00 cm x 30,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,1600 kg |
| Geïntegreerde powerbank | Nee |
| Artikelnummer | 58410 |
| Aantal leds | 12 |
| Verwisselbare lichtbron | Nee |
| Vergrotingsfactor | normaal / 5-voudig |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Afmetingen van het spiegeloppervlak | Diameter van 11 cm |
| Spiegeltype | 2-in-1: Wandspiegel en staande spiegel |
| Gewicht (excl. verpakking) | 820 g |
| ON/OFF-schakelaar | Ja |
| gebruik | 3 Uur, |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Verlichte cosmeticaspiegel |
| Productafmetingen (l x b x h) | 3.50 cm x 15.00 cm x 27.00 cm |
| Hoofdkleur product | zilver |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Opbergbakje | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
2.0
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
11.02.2021 | Geverifieerde aankoop
Product: BS 59