HT 22
Trimmer voor gespleten haarpunten- Verwijder gespleten haarpunten eenvoudig en effectief, zonder verlies aan lengte
- Acculaadduur van 3 uur
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Trimmer voor gespleten haarpunten HT 22
Trimmer voor gespleten haarpunten voor verzorgde haarpunten en handig haaropvangsysteem
Voor verzorgde haarlengtes: met de Beurer HT 22 trimmer voor gespleten haarpunten bevrijd je je haar lok voor lok van gespleten punten. Het praktische opvangbakje voor de haren kan daarna heel eenvoudig worden geleegd. Voor gezond haar zonder naar de kapper te hoeven voor bijpunten.
- Verwijder gespleten haarpunten eenvoudig en effectief, zonder verlies aan lengte
- Acculaadduur van 3 uur


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Automatische rotatie van de borstelkop | Nee |
| Snoer met draaischarnier | Nee |
| Laadtijd | 3 Uur, |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| Displayverlichting | Nee |
| Displaytechnologie | led |
| EAN | 4211125581329 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 30,20 cm x 13,50 cm x 5,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,52 kg |
| Ophangoogje | Nee |
| Ionenfunctie | Nee |
| Artikelnummer | 58132 |
| Toetsenblokkering | Nee |
| Led-indicator | Ja |
| Vastzetbare koudeluchtstand | Nee |
| Handmatige spanningsomschakelaar | Nee |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 296 g |
| gebruik | 2 Uur, |
| Gereedheidsindicator | Nee |
| Oververhittingsbeveiliging | Nee |
| Type voeding | gebruik met accu |
| Naam product | Trimmer voor gespleten haarpunten |
| Productafmetingen (l x b x h) | 25.60 cm x 4.10 cm x 4.40 cm |
| Veiligheidsuitschakeling | Nee |
| Soft-Touch-oppervlak | Nee |
| Transportvergrendeling | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.