HL 36 scheerkop 2x + peelingopzetstuk 1x
Scheer- en peelingkop1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Scheer- en peelingkop HL 36 scheerkop 2x + peelingopzetstuk 1x
Scheerkop en scrub opzetstuk voor de elektrische ladyshave HL 36
Scheer- en peelingopzetstukken voor de HL 36 elektrische ladyshave van Beurer.


Technische Details
| EAN | 4211125576288 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 13,50 cm x 2,20 cm x 7,30 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,03 kg |
| Artikelnummer | 57628 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 10 g |
| Naam product | Scheer- en peelingkop |
| Aanbevolen vervanging | elke 12 maanden |
| Te gebruiken met | HL 36, HL 36 ARAB DIR, HL 36 DIR |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.