MP 55 eeltrasp 2 stuks
Manicure-/pedicureopzetstukken1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Manicure-/pedicureopzetstukken MP 55 eeltrasp 2 stuks
2 eeltraspen voor de eeltverwijderaar MP 55
Reserve-eeltrasp voor gebruik met de Beurer eeltverwijderaar MP 55


Technische Details
| EAN | 4211125573089 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 16,90 cm x 10,50 cm x 2,20 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,01 kg |
| Artikelnummer | 57308 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 0 g |
| Naam product | Manicure-/pedicureopzetstukken |
| Te gebruiken met | (A1) MP 55 |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.