Manicure-/pedicureopzetstukken MP 64/84 opzetstuk-nabestelset 11 stuks
10 opzetstukken en beschermkap voor manicureset MP 64/84
Voor gebruik met de manicure-/pedicure-apparaten MP 64 en MP 84.


Technische Details
| EAN | 4211125572167 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 11,60 cm x 3,00 cm x 7,60 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,0840 kg |
| Artikelnummer | 57216 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 73 g |
| Naam product | Manicure-/pedicureopzetstukken |
| Te gebruiken met | MP 64 |
Productbeoordelingen
5.0
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
06.05.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: MP 64/84 opzetstuk-nabestelset 11 stuks
Geweldig
25.10.2023 | Geverifieerde aankoop
Product: MP 64/84 opzetstuk-nabestelset 11 stuks
Verbazingwekkend