MP 62 opzetstuk-nabestelset 11 stuks
Manicure-/pedicureopzetstukken1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Manicure-/pedicureopzetstukken MP 62 opzetstuk-nabestelset 11 stuks
9 hoogwaardige opzetstukken van saffier en vilt voor de manicure-/pedicureset MP 62
Opzetstukken voor gebruik met de manicure-/pedicureset MP 62 van Beurer.


Technische Details
| EAN | 4211125572143 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 11,60 cm x 3,00 cm x 7,60 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,06 kg |
| Artikelnummer | 57214 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 50 g |
| Naam product | Manicure-/pedicureopzetstukken |
| Te gebruiken met | MP 62, MP 62 ARAB DIR |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.