MP 59
Eeltverwijderaar- Wet & Dry - kan ook onder de douche of in bad worden gebruikt
- 2 asymmetrische schuurrollen (grof en fijn) voor gebruik op specifieke punten of op grote oppervlakken
- Draadloos – perfect voor onderweg
Eeltverwijderaar MP 59
Eeltverwijderaar voor zachte voeten - 1 fijn en grof opzetstuk met diamantcoating
Met de MP 59 bevrijd je je voeten effectief en moeiteloos van vervelende eeltlagen en harde of ruwe plekken. De eeltverwijderaar is uitgerust met een krachtige lithium-ion-accu voor een bijzonder lange en krachtige gebruiksduur. Bovendien is het apparaat waterbestendig en daardoor geschikt voor droog en nat gebruik.
- Wet & Dry - kan ook onder de douche of in bad worden gebruikt
- 2 asymmetrische schuurrollen (grof en fijn) voor gebruik op specifieke punten of op grote oppervlakken
- Draadloos – perfect voor onderweg
- Veilige greep dankzij antisliphandgreep
- Voor verzorgde handen en voeten
- Voor het verwijderen van dikke eeltlagen, eeltplekken en ruwe plekken
- Asymmetrische schuurrol voor gebruik op bepaalde punten of op grote oppervlakken
- Opzetstukken zijn geschikt voor diabetici
- Aan/Uit-schakelaar met inschakelbeveiliging
- Ergonomisch ontwerp zodat het apparaat tijdens de behandeling niet uit je handen glijdt
- Handige laadindicator
- Ruimtebesparende oplader met contactlading
- Krachtige lithium-ion-accu met een gebruiksduur van 180 minuten


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Antislip handvat | Ja |
| Aantal toebehoren | 2 |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 20 Min, |
| Laadlampje | Ja |
| Laadtijd | 3 Uur, |
| Oplaadmethode | Oplader |
| Connect-product | Nee |
| Snoeropwinder | Nee |
| Geschikt voor diabetici | Ja |
| EAN | 4211125571160 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 15,10 cm x 6,40 cm x 20,80 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,46 kg |
| Geïntegreerd adapteropbergvak | Nee |
| Artikelnummer | 57116 |
| Ledlicht | Nee |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Beschermkap tegen nagelstof | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 240 g |
| Bedrijfsindicator | Nee |
| gebruik | 3 Uur, |
| Type voeding | gebruik met accu |
| Naam product | Eeltverwijderaar |
| Productafmetingen (l x b x h) | 17.40 cm x 8.20 cm x 4.50 cm |
| Reflecterende bodemplaat | Nee |
| Richting | rechts en links |
| Toepassingsgebied | Voeten,eelt,Ruwe plekken,eeltplekken |
| Traploos instelbare snelheid | Nee |
| Aantal snelheidsniveaus | 2 |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Nee |
| Reisbeveiliging | Ja |
| Variabele temperatuurregeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
| Geschikt voor nat en droog gebruik | Ja |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.