MP 100 toebehoren 11 stuks
Manicure-/pedicureopzetstukken1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Manicure-/pedicureopzetstukken MP 100 toebehoren 11 stuks
9 opzetstukken, beschermkap en 30 opzetstukken met schuurpapier voor de manicureset MP 100
9 opzetstukken voor gebruik met de manicure-/pedicureset MP 100 van Beurer.


Technische Details
| EAN | 4211125570644 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 11,50 cm x 3,00 cm x 7,60 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,05 kg |
| Artikelnummer | 57064 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 40 g |
| Naam product | Manicure-/pedicureopzetstukken |
| Te gebruiken met | MP 100 |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.