MP 84
Manicure-/pedicureset- Draadloos, incl. handige laad- en opbergetui
- 10 hoogwaardige opzetstukken van saffier en vilt en beschermkap tegen nagelstof
- Krachtige lithium-ion-accu met een gebruiksduur van 120 minuten
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Manicure-/pedicureset MP 84
Draadloze nagelfrees voor manicure en pedicure met 10 opzetstukken met saffiercoating en vilt
Voor stralend mooie handen en voeten. Of het nu gaat om het inkorten, vijlen, vormen en polijsten van de nagels of het verwijderen van eelt, dode huid rond de nagels, evenals eeltplekken en likdoorns - met de 10 hoogwaardige opzetstukken van de Beurer MP 84 kun je succesvol een manicure of pedicure uitvoeren, net als een professional. Het praktische opbergetui fungeert tegelijkertijd als oplader voor de manicure/pedicureset en is ook ideaal voor op reis.
- Draadloos, incl. handige laad- en opbergetui
- 10 hoogwaardige opzetstukken van saffier en vilt en beschermkap tegen nagelstof
- Krachtige lithium-ion-accu met een gebruiksduur van 120 minuten
- Extra helder LED licht voor nauwkeurige toepassing
- Veilige greep dankzij antisliphandgreep
- Voor professionele nagel- en voetverzorging
- Voor verzorgde handen en voeten
- Opzetstukken zijn geschikt voor diabetici
- Automatische uitschakeling na 20 minuten
- Ergonomisch ontwerp zodat het apparaat tijdens de behandeling niet uit je handen glijdt
- Handige laadindicator
- Hygiënisch werken dankzij de bij levering inbegrepen beschermkap tegen nagelstof
- Beschermkap zorgt ervoor dat het stof van de nagels niet rondvliegt
- Handig laad- en opbergetui


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Antislip handvat | Ja |
| Aantal toebehoren | 10 |
| Soorten toebehoren | Viltkegel,Vlamfrees,Kristal-eeltverwijderaar,Naaldfrees,Saffier-eeltverwijderaar:,Saffierfrees, rond,Saffierkegel, grof,Saffierschijf, fijn,Saffierschijf, grof,Cilinderfrees |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 20 Min, |
| Laadlampje | Ja |
| Laadtijd | 3 Uur, |
| Oplaadmethode | Oplader,USB-C-oplaadkabel |
| Connect-product | Nee |
| Snoeropwinder | Nee |
| Geschikt voor diabetici | Ja |
| EAN | 4211125570026 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 8,10 cm x 23,60 cm x 9,70 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,65 kg |
| Geïntegreerd adapteropbergvak | Nee |
| Artikelnummer | 57002 |
| Ledlicht | Ja |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Beschermkap tegen nagelstof | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 457 g |
| Bedrijfsindicator | Nee |
| gebruik | 2 Uur, |
| Type voeding | gebruik met accu |
| Naam product | Manicure-/pedicureset |
| Productafmetingen (l x b x h) | 22.30 cm x 7.40 cm x 6.75 cm |
| Reflecterende bodemplaat | Nee |
| Richting | rechts en links |
| Toepassingsgebied | Voeten,handen,eelt,nagels |
| Traploos instelbare snelheid | Nee |
| Toerental per minuut | 3.200/3.800/4.400 omw/min. ± 15% |
| Aantal snelheidsniveaus | 3 |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Nee |
| Reisbeveiliging | Nee |
| Variabele temperatuurregeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
| Geschikt voor nat en droog gebruik | Nee |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.