FW 20 Cosy Grey
Voetenwarmer- Bovenzijde: fleecevezel, voetenzak: teddyvoering
- Verlichte temperatuurinstellingen
- Beurer veiligheidssysteem Temperatuurbewaking en veiligheidsuitschakeling
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Voetenwarmer FW 20 Cosy Grey
Ademende voetverwarming met 3 temperatuurinstellingen
Vooral in het koude jaargetijde hebben veel mensen last van koude voeten. Met de FW 20 voetenwarmer van Beurer verwen je je voeten met aangename warmte. Zo behoren koude voeten tot het verleden. Voor meer hygiëne is de binnenvoering van de voetenwarmer geschikt voor de wasmachine.
- Bovenzijde: fleecevezel, voetenzak: teddyvoering
- Verlichte temperatuurinstellingen
- Beurer veiligheidssysteem Temperatuurbewaking en veiligheidsuitschakeling
- Ademend, zacht en aangenaam voor de huid
- Veiligheidsuitschakeling na 90 minuten
- 3 temperatuurinstellingen


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Beurer veiligheidssysteem | Ja |
| Onderhoudsinstructies | Voetenwarmer: niet wasbaar, voetenzak: Machinewasbaar op 30 °C |
| Connect-product | Nee |
| Besturingstechniek | Nauwkeurige elektronische temperatuurregeling |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125531065 |
| Snel opwarmen | Ja |
| Materiaal voetenzak | teddyvoering |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 28,50 cm x 12,80 cm x 25,20 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,75 kg |
| Verlichte temperatuurinstellingen | Ja |
| Artikelnummer | 53106 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Massagefunctie | Nee |
| Materiaal | Polyester velours |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 420 g |
| Gecertificeerd conform OEKO-TEX | Ja |
| Lengte voedingskabel | 2,3 m |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Voetenwarmer |
| Productafmetingen (l x b x h) | 32.00 cm x 26.00 cm x 26.00 cm |
| Verwijderbare schakelaar | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Dampdoorlatend | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen | 3 |
| Geschikt tot schoenmaat | 47 |
| Variabele automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.