GL 60 mg/dL
Bloedglucosemeter- Bepaling van een doelbereik voor de visuele classificatie van het meetresultaat aan de hand van een ledindicator
- Meetapparatuur met plug-in-USB
- Breed hematocrietniveau van 0-70%
Bloedglucosemeter GL 60 mg/dL
Snelle en betrouwbare bloedglucosemeting
De GL 60 bloedglucosemeter biedt een intuïtieve weergave van het doelbereik voor een eenvoudige classificatie van de meetresultaten. Met zijn slanke design, geïntegreerde USB-stekker en compatibiliteit met de app 'beurer HealthManager Pro'* ondersteunt hij een modern diabetesmanagement.
- Bepaling van een doelbereik voor de visuele classificatie van het meetresultaat aan de hand van een ledindicator
- Meetapparatuur met plug-in-USB
- Breed hematocrietniveau van 0-70%
- Aanbevolen voor het monitoren van zwangerschapsdiabetes
- Ketonen- en glucosewaarschuwing op het display
- Verlichte invoersleuf voor teststrips
- Brede teststrips voor eenvoudig gebruik
- Eenvoudige meetwaardemarkering voor optimaal diabetesmanagement: voor het eten, na het eten, algemene markering
- Berekening van de gemiddelde waarde van 7, 14, 30 of 90 dagen voor alle meetwaarden of enkel gemarkeerde meetwaarden
- Gemakkelijk af te lezen lcd-scherm met grote cijfers
- Controle van het bloedvolume: de meting vindt alleen plaats bij bloedmonsters van voldoende grootte
- Draag de meetwaarden over naar de app met de computersoftware 'beurer HealthManager Pro USB-Uploader' en houd op elk moment overzicht over de medische waarden
- Starterset: meetapparatuur, prikhulp, 10 lancetten (5 x 28G blauw, 5 x 33G paars), 10 teststrips, etui, dagboek
- Klinisch getest (Institut für Diabetes Karlsburg, Duitsland)
- Medisch apparaat
- Meetwaarden via Bluetooth® naar de 'beurer HealthManager Pro'-app doorsturen en gezondheidswaarden in het oog houden1)


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Maateenheid bloedsuiker | mg/dL |
| Type bloedmonster | capillair volbloed,veneus volbloed |
| Vereiste hoeveelheid bloed | 0,5 µl |
| Methode voor de berekening van de gemiddelde waarde | voor 7, 14, 30 of 90 dagen |
| Kalibratie | Plasmagekalibreerd |
| Klinisch getest | Ja |
| Codefree | Ja |
| Connect-product | Ja |
| Weergave van datum en tijd | Ja |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 2,0 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 4,2 cm x 2,0 cm |
| Displaytechnologie | Inverse lcd |
| Breedte display | 4,2 cm |
| EAN | 4211125463557 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 4,70 cm x 17,60 cm x 15,10 cm |
| Waarschuwing glucose | Ja |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,24 kg |
| Bereik hematocriet | 0-70 % |
| HMV-nummer | 30.34.02.0130 |
| Verlichte invoeropening | Ja |
| Geïntegreerde prikhulp | Nee |
| Artikelnummer | 46355 |
| Ketonenwaarschuwing | Ja |
| Meetwaardemarkering | Ja |
| Meetbereik (mg/dL) | 10-630 mg/dL |
| Meetbereik (mmol/l) | NaN - NaN in |
| Aantal metingen met één batterij (circa) | 650 |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Aantal geheugenruimtes | 900 |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 900 |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 123 g |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Bloedglucosemeter |
| Productafmetingen (l x b x h) | 11.20 cm x 3.00 cm x 1.49 cm |
| Geschikt voor zelfstandig gebruik | Ja |
| Range doelbereik | Ja |
| Teststripuitworp | Nee |
| Afmetingen teststrip | breed |
| Overdrachtswijze | Bluetooth,USB |
| Aantal gebruikers | 1 |
| Spraakuitvoer van meetwaarden | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.