HD 150 XXL Nordic Taupe
Elektrische bovendeken- Luxe materiaal – donzig zacht en heerlijk knus
- Extra groot formaat: ca. 200 x 150 cm
- machinewasbaar op 30 °C
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Elektrische bovendeken HD 150 XXL Nordic Taupe
Knuffelen en genieten
De HD 150 XXL Cosy warmtedeken van Beurer zorgt voor gezellige uren en knusse momenten, zelfs op koude winterdagen. Ook zonder verwarmingsfunctie nodigt de verwarmingsdeken door het zachte materiaal uit tot knuffelen. In combinatie met een van de 6 instelbare verwarmingsstanden is de elektrische deken een onmisbare companion komende winter.
- Luxe materiaal – donzig zacht en heerlijk knus
- Extra groot formaat: ca. 200 x 150 cm
- machinewasbaar op 30 °C
- Beurer veiligheidssysteem Temperatuurbewaking en veiligheidsuitschakeling
- Veiligheidsuitschakeling na 3 uur
- Ademend, zacht en aangenaam voor de huid
- 6 temperatuurinstellingen


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Beurer veiligheidssysteem | Ja |
| Onderhoudsinstructies | Machinewas |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125431051 |
| Snel opwarmen | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 37,80 cm x 19,00 cm x 39,70 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,95 kg |
| Verlichte temperatuurinstellingen | Ja |
| Artikelnummer | 43105 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Materiaal | Polyester velours |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 2,42 kg |
| Gecertificeerd conform OEKO-TEX | Ja |
| Bediening | Drukknopschakelaar |
| Lengte voedingskabel | 2,3 m |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Elektrische bovendeken |
| Productafmetingen (l x b x h) | 200.00 cm x 150.00 cm |
| Verwijderbare schakelaar | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Dampdoorlatend | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen | 6 |
| Variabele automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.