HD 75 Taupe
Elektrische bovendeken- Heerlijk zacht oppervlak
- machinewasbaar op 30 °C
- Veiligheidsuitschakeling na 3 uur
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Heerlijk zacht, comfortabel warm

Eenvoudig in gebruik
Met de elektrische handschakelaar kies je eenvoudig uit 6 temperatuurstanden. Voor extra veiligheid schakelt de deken na 3 uur automatisch uit en voorkomt het Beurer veiligheidssysteem dat de deken oververhit raakt.

Knuffelzacht
Gemaakt van heerlijk zacht fleece voor een knus en warm gevoel. De gebruikte textielen zijn getest op schadelijke stoffen, huidvriendelijk en OEKO-TEX® STANDARD 100 gecertificeerd.

Wasbaar in de wasmachine
De warmtedeken is wasbaar op 30 °C in de wasmachine. Verwijder vooraf eenvoudig de handschakelaar.
Elektrische bovendeken HD 75 Taupe
Ademende elektrisch deken met zachte fleecevezel
De Beurer HD 75 elektrische bovendeken met oppervlak van fleecevezels zorgt voor knusse uren op de bank of in de slaapkamer. Voor meer hygiëne is hij ademend en wasmachinebestendig.
- Heerlijk zacht oppervlak
- machinewasbaar op 30 °C
- Veiligheidsuitschakeling na 3 uur
- Beurer veiligheidssysteem Temperatuurbewaking en veiligheidsuitschakeling
- Ademend, zacht en aangenaam voor de huid
- 6 temperatuurinstellingen


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Beurer veiligheidssysteem | Ja |
| Onderhoudsinstructies | Machinewas |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125424008 |
| Snel opwarmen | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 19,00 cm x 37,60 cm x 33,30 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,22 kg |
| Verlichte temperatuurinstellingen | Nee |
| Artikelnummer | 42400 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Materiaal | Polyester velours |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,7 kg |
| Gecertificeerd conform OEKO-TEX | Ja |
| Bediening | Schuifschakelaar |
| Lengte voedingskabel | 2,3 m |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Elektrische bovendeken |
| Productafmetingen (l x b x h) | 180.00 cm x 130.00 cm |
| Verwijderbare schakelaar | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Dampdoorlatend | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen | 6 |
| Variabele automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.