-10%
UB 90 Cosy
Comfortabele elektrische onderdeken- 2 warmtezones: warmte voor lichaam en voeten in 9 temperatuurinstellingen instelbaar
- machinewasbaar op 30 °C
- Bovenzijde: katoen, onderzijde: fleece
Je bespaart -10%
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
1
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice

Warmte precies daar waar je die nodig hebt
Met warmtekussens, warmtedekens, voetenwarmers en elektrische onderdekens van Beurer geniet je van aangename warmte, precies waar je die nodig hebt. Doordat je direct contact hebt met de warmtebron, wordt je lichaam gericht verwarmd in plaats van de hele ruimte. Zo gebruik je de warmte efficiënt en ga je bewuster om met energie.
Nooit meer koude voeten

Lichaam en voeten apart instelbaar
De UB 90 heeft 2 warmtezones met elk 9 warmtestanden die je individueel instelt. Zo regel je de warmte voor je lichaam en je voeten onafhankelijk van elkaar, precies zoals jij het prettig vindt.

Eenvoudig te reinigen
De UB 90 Cosy elektrische onderdeken is wasbaar op 30 °C in de wasmachine. Voor het wassen koppel je eenvoudig de schakelaar en het snoer los. Zo blijft de onderdeken fris en schoon.

Extra veilig
Dankzij het Beurer veiligheidssysteem (BSS) gebruik je de onderdeken veilig en met een gerust gevoel. Bij oververhitting schakelt het apparaat automatisch uit.
Comfortabele elektrische onderdeken UB 90 Cosy
Ademende elektrische onderdeken met 2 warmtezones en 9 temperatuurinstellingen - 150 x 80 cm
Geniet van het hoogste comfort met de individueel verstelbare en zachte onderdeken van Beurer. Met zijn in totaal 9 temperatuurinstellingen en verschillende verwarmbare zones kun je de UB 90 gericht aan je behoeften aanpassen. Daarbij houd je dankzij de EcoControl-verbruiksweergave je stroomverbruik goed in de gaten.
- 2 warmtezones: warmte voor lichaam en voeten in 9 temperatuurinstellingen instelbaar
- machinewasbaar op 30 °C
- Bovenzijde: katoen, onderzijde: fleece
- 1 lcd-schakelaar: warmte voor lichaam en voeten afzonderlijk instelbaar
- Ademend, zacht en aangenaam voor de huid
- Beurer veiligheidssysteem Temperatuurbewaking en veiligheidsuitschakeling
- Lcd met weergave van temperatuurniveau, uitschakeltijd, stroomverbruik, anti-huisstofmijtmodus, snelle verwarmingsactiviteit en energiebesparingsmodus
- Buigvast: vastzetten op de matras niet nodig
- ECO-modus: energiebesparende temperatuurstanden
- 9 temperatuurinstellingen
- Automatische terugschakeling na ca. 3 uur, van stand 9, 8 en 7 naar stand 6
- Variabele automatische uitschakeling in stappen van 1 uur
- Snelle opwarming


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Extra functie | Apart verwarmbare voetzone |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Beurer veiligheidssysteem | Ja |
| Onderhoudsinstructies | Machinewas |
| Kleur online shop filter [BR] | Wit |
| Connect-product | Nee |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | Wit |
| Displayhoogte | 2,1 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 3,4 cm x 2,1 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 3,4 cm |
| EAN | 4211125370008 |
| ECO Control | Ja |
| Snel opwarmen | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 37,50 cm x 11,50 cm x 39,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,30 kg |
| Aantal warmtezones | 2 |
| Verlichte functieweergave | Nee |
| Verlichte temperatuurinstellingen | Ja |
| Artikelnummer | 37000 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Materiaal onderzijde | Naaldvlies (65% polyester, 20% viscose, 15% polypropyleen) |
| Materiaal bovenzijde | Katoenweefsel (98% katoen, 2% andere vezels) |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Bevestiging | buigvast, geen bevestiging |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 932 g |
| Bediening | Drukknopschakelaar |
| Andere productkleur(en) | roze |
| Geschikt voor aantal personen | 1 |
| Lengte voedingskabel | 2,3 m |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Comfortabele elektrische onderdeken |
| Productafmetingen (l x b x h) | 150.00 cm x 80.00 cm |
| Hoofdkleur product | Wit |
| Afstandsbediening via wifi | Nee |
| Verwijderbare schakelaar | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Dampdoorlatend | Ja |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Aantal temperatuurinstellingen | 9 |
| Variabele automatische uitschakeling | Ja |
| Instelmogelijkheid van de variabele automatische uitschakeling | in stappen van 1 uur |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.