UB 75
Elektrische onderdeken- led-toetsschakelaars
- machinewasbaar op 30 °C
- Bovenzijde: katoen, onderzijde: fleece
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice

Warmte precies daar waar je die nodig hebt
Met warmtekussens, warmtedekens, voetenwarmers en elektrische onderdekens van Beurer geniet je van aangename warmte, precies waar je die nodig hebt.
Doordat de warmte direct op je lichaam werkt, wordt niet de hele ruimte verwarmd. Zo gebruik je de warmte efficiënt en gaat er minder energie verloren.
Doordat de warmte direct op je lichaam werkt, wordt niet de hele ruimte verwarmd. Zo gebruik je de warmte efficiënt en gaat er minder energie verloren.
Slaap warm en voel je helemaal op je gemak

Knusse warmte
De UB 75 elektrische onderdeken beschikt over 6 temperatuurstanden die je eenvoudig naar jouw voorkeur instelt. Zo geniet je ook tijdens koude nachten van een aangenaam warm bed.

Extra veilig
Het Beurer veiligheidssysteem met oververhittingsbeveiliging en de automatische uitschakeling na ongeveer drie uur zorgen voor een veilig en zorgeloos gebruik tijdens de nacht.

Eenvoudig te reinigen
De onderdeken is wasbaar tot 30 °C in de wasmachine. Je koppelt eenvoudig het snoer los voordat je hem wast. Zo blijft de deken fris en hygiënisch.
Elektrische onderdeken UB 75
Elektrische onderdeken met katoenen oppervlak, 6 temperatuurinstellingen en automatische terugschakeling
De elektrische onderdeken UB 75 van Beurer brengt aangename warmte in de slaapkamer. Het product is uitgerust met een automatische terugschakelfunctie en tijduitschakeling. De snelle opwarming zorgt voor een snelle, knusse warmte.
- led-toetsschakelaars
- machinewasbaar op 30 °C
- Bovenzijde: katoen, onderzijde: fleece
- Beurer veiligheidssysteem Temperatuurbewaking en veiligheidsuitschakeling
- Buigvast: vastzetten op de matras niet nodig
- 6 temperatuurinstellingen
- Automatische terugschakeling na ca. 3 uur, van stand 6 en 5 naar stand 4
- Variabele automatische uitschakeling na 2, 6, 9 of 12 uur


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Beurer veiligheidssysteem | Ja |
| Onderhoudsinstructies | Machinewas |
| Kleur online shop filter [BR] | Wit |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125368036 |
| ECO Control | Nee |
| Snel opwarmen | Ja |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,19 kg |
| Aantal warmtezones | 1 |
| Verlichte temperatuurinstellingen | Ja |
| Artikelnummer | 36803 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Materiaal onderzijde | Naaldvlies (65% polyester, 20% viscose, 15% polypropyleen) |
| Materiaal bovenzijde | Katoenweefsel (98% katoen, 2% andere vezels) |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Bevestiging | buigvast, geen bevestiging |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,06 kg |
| Bediening | Drukknopschakelaar |
| Andere productkleur(en) | roze |
| Geschikt voor aantal personen | 1 |
| Lengte voedingskabel | 2,3 m |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Elektrische onderdeken |
| Productafmetingen (l x b x h) | 150.00 cm x 80.00 cm |
| Hoofdkleur product | Wit |
| Afstandsbediening via wifi | Nee |
| Verwijderbare schakelaar | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Dampdoorlatend | Nee |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Aantal temperatuurinstellingen | 6 |
| Variabele automatische uitschakeling | Ja |
| Instelmogelijkheid van de variabele automatische uitschakeling | na 2, 6, 9 of 12 uur |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.