UB 56 XXL
Dubbele elektrische onderdeken- 2 warmtezones: warmte voor elke kant van het bed instelbaar in 4 temperatuurinstellingen
- 4 temperatuurinstellingen
- machinewasbaar op 30 °C
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Dubbele elektrische onderdeken UB 56 XXL
Extra grote en zachte elektrische onderdeken met 2 schakelaars – 150 x 160 cm
2 personen, 1 onderdeken: De Beurer onderdeken UB 56 is extra groot en uitgerust met 2 schakelaars en warmtezones, waarmee iedereen zijn individuele warmte-instellingen kan vinden. De bovenzijde van zachte teddypluche zorgt ook voor extra comfort en welzijn.
- 2 warmtezones: warmte voor elke kant van het bed instelbaar in 4 temperatuurinstellingen
- 4 temperatuurinstellingen
- machinewasbaar op 30 °C
- 2 schakelaars: warmte voor elke kant van het bed afzonderlijk instelbaar
- Bovenzijde: teddyvoering, onderzijde: fleece
- Beurer veiligheidssysteem Temperatuurbewaking en veiligheidsuitschakeling
- Veiligheidsuitschakeling na 12 uur
- Buigvast: vastzetten op de matras niet nodig
- Automatische terugschakeling na ca. 3 uur, van stand 4 en 3 naar stand 2


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Beurer veiligheidssysteem | Ja |
| Onderhoudsinstructies | Machinewas |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125319021 |
| ECO Control | Nee |
| Snel opwarmen | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 18,00 cm x 37,60 cm x 52,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,73 kg |
| Aantal warmtezones | 2 |
| Verlichte temperatuurinstellingen | Ja |
| Artikelnummer | 31902 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Materiaal onderzijde | Naaldvlies (65% polyester, 20% viscose, 15% polypropyleen) |
| Materiaal bovenzijde | Polyesterpluche (100% polyester) |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Bevestiging | buigvast, geen bevestiging |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 2,16 kg |
| Bediening | Drukknopschakelaar |
| Geschikt voor aantal personen | 2 |
| Lengte voedingskabel | 2,3 m |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Dubbele elektrische onderdeken |
| Productafmetingen (l x b x h) | 150.00 cm x 160.00 cm |
| Afstandsbediening via wifi | Nee |
| Verwijderbare schakelaar | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Dampdoorlatend | Nee |
| Aantal schakelaars | 2 |
| Aantal temperatuurinstellingen | 4 |
| Variabele automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.