UB 68 XXL
Elektrische onderdeken- 2 warmtezones: warmte voor elke kant van het bed instelbaar in 4 temperatuurinstellingen
- 4 temperatuurinstellingen
- machinewasbaar op 30 °C
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice

Warmte precies daar waar je die nodig hebt
Met warmtekussens, warmtedekens, voetenwarmers en elektrische onderdekens van Beurer geniet je van aangename warmte, precies waar je die nodig hebt. Doordat je direct contact hebt met de warmtebron, wordt je lichaam gericht verwarmd in plaats van de hele ruimte. Zo gebruik je de warmte efficiënt en ga je bewuster om met energie.
Nooit meer koude voeten

4 verlichte warmtestanden
Met de 2 verlichte schakelaars met elk 4 warmtestanden stel je de temperatuur eenvoudig in. Dankzij de twee aparte warmtezones kies je voor beide kanten van het bed individueel de gewenste warmte.

XXL formaat voor 2 personen
Dankzij het royale formaat van 150 x 160 cm is deze elektrische onderdeken geschikt voor twee personen. Zo geniet je samen van een prettig warm bed tijdens koude nachten.

Wasbaar op 30°C
De afneembare schakelaars maken het onderhoud eenvoudig. De onderdeken is wasbaar op 30 °C in de wasmachine, zodat je hem gemakkelijk fris en schoon houdt.
Elektrische onderdeken UB 68 XXL
Grote elektrische onderdeken met 2 schakelaars en elk 4 temperatuurinstellingen – 150 x 160 cm
2 personen, 1 onderdeken: De Beurer onderdeken UB 68 is extra groot en uitgerust met 2 schakelaars en warmtezones, waarmee iedereen zijn individuele warmte-instellingen kan vinden. Met het zachte soft-textielvlies is de onderdeken een waar warmtewonder.
- 2 warmtezones: warmte voor elke kant van het bed instelbaar in 4 temperatuurinstellingen
- 4 temperatuurinstellingen
- machinewasbaar op 30 °C
- Veiligheidsuitschakeling na 12 uur
- Beurer veiligheidssysteem Temperatuurbewaking en veiligheidsuitschakeling
- Automatische terugschakeling na ca. 3 uur, van stand 4 en 3 naar stand 2
- Bovenzijde: fleece, onderzijde: fleece
- Ademend, zacht en aangenaam voor de huid
- Led-segmenten informeren over de ingestelde temperatuur
- Buigvast: vastzetten op de matras niet nodig
- led-toetsschakelaars
- 2 schakelaars: warmte voor elke kant van het bed afzonderlijk instelbaar


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Beurer veiligheidssysteem | Ja |
| Onderhoudsinstructies | Machinewas |
| Kleur online shop filter [BR] | Wit |
| Connect-product | Nee |
| Display | Ja |
| Displayverlichting | Nee |
| Displaytechnologie | led |
| EAN | 4211125318055 |
| ECO Control | Nee |
| Snel opwarmen | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 18,00 cm x 37,60 cm x 52,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,21 kg |
| Aantal warmtezones | 2 |
| Verlichte functieweergave | Nee |
| Verlichte temperatuurinstellingen | Ja |
| Artikelnummer | 31805 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Materiaal onderzijde | Naaldvlies (65% polyester, 20% viscose, 15% polypropyleen) |
| Materiaal bovenzijde | Naaldvlies (65% polyester, 20% viscose, 15% polypropyleen) |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Bevestiging | buigvast, geen bevestiging |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,65 kg |
| Bediening | Drukknopschakelaar |
| Geschikt voor aantal personen | 2 |
| Lengte voedingskabel | 2,3 m |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Elektrische onderdeken |
| Productafmetingen (l x b x h) | 150.00 cm x 160.00 cm |
| Hoofdkleur product | Wit |
| Afstandsbediening via wifi | Nee |
| Verwijderbare schakelaar | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Dampdoorlatend | Ja |
| Aantal schakelaars | 2 |
| Aantal temperatuurinstellingen | 4 |
| Variabele automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.