UB 33
Elektrische onderdeken- Bovenzijde: katoen, onderzijde: fleece
- 3 temperatuurinstellingen
- machinewasbaar op 30 °C
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Elektrische onderdeken UB 33
Ademende elektrische onderdeken met 3 temperatuurinstellingen – 150 x 80 cm
De Beurer onderdeken UB 33 met mooie motiefprint en katoenen oppervlak zorgt met 3 temperatuurinstellingen voor aangename warmte, maar is toch ademend – voor een aangename nachtrust en een fris ontwaken.
- Bovenzijde: katoen, onderzijde: fleece
- 3 temperatuurinstellingen
- machinewasbaar op 30 °C
- Ademend, zacht en aangenaam voor de huid
- Beurer veiligheidssysteem Temperatuurbewaking en veiligheidsuitschakeling
- Buigvast: vastzetten op de matras niet nodig


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Beurer veiligheidssysteem | Ja |
| Onderhoudsinstructies | Machinewas |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125314002 |
| ECO Control | Nee |
| Snel opwarmen | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 11,20 cm x 37,50 cm x 39,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,39 kg |
| Aantal warmtezones | 1 |
| Verlichte temperatuurinstellingen | Ja |
| Artikelnummer | 31400 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Materiaal onderzijde | Naaldvlies (65% polyester, 20% viscose, 15% polypropyleen) |
| Materiaal bovenzijde | Katoenweefsel (98% katoen, 2% andere vezels) |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Bevestiging | buigvast, geen bevestiging |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 980 g |
| Bediening | Schuifschakelaar |
| Geschikt voor aantal personen | 1 |
| Lengte voedingskabel | 2,3 m |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Elektrische onderdeken |
| Productafmetingen (l x b x h) | 150.00 cm x 80.00 cm |
| Afstandsbediening via wifi | Nee |
| Verwijderbare schakelaar | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Dampdoorlatend | Ja |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Aantal temperatuurinstellingen | 3 |
| Variabele automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.