UB 60 Green Planet
Elektrische onderdeken- 4 temperatuurinstellingen
- machinewasbaar op 30 °C
- Beurer veiligheidssysteem Temperatuurbewaking en veiligheidsuitschakeling
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice

Warmte precies daar waar je het nodig hebt
Met de warmtekussens, warmtedekens, voetenwarmers en elektrische onderdekens van Beurer geniet je van aangename warmte, precies waar je die nodig hebt. Doordat je direct contact hebt met de warmtebron, wordt je lichaam gericht verwarmd in plaats van de hele ruimte. Zo gebruik je de warmte efficiënt en ga je bewuster om met energie.
Duurzame warmte voor een comfortabele nachtrust

Aangename warmte
De elektrische onderdeken heeft 4 warmtestanden die je eenvoudig instelt met de handschakelaar. Zo geniet je tijdens koude nachten van een prettig warm bed.

Extra veilig
Het geïntegreerde Beurer veiligheidssysteem en de automatische uitschakeling na 3 uur zorgen voor een veilig gebruik. Zo helpt de UB 60 je om tijdens koude nachten ontspannen in slaap te vallen en comfortabel door te slapen.

Eenvoudig te onderhouden
De elektrische onderdeken is wasbaar op 30 °C in de wasmachine. Voor het wassen koppel je eenvoudig het snoer los. Zo blijft de onderdeken fris en schoon, zonder gedoe.
Elektrische onderdeken UB 60 Green Planet
Elektrische onderdeken uit de Green Planet-serie met 4 temperatuurinstellingen en automatische terugschakeling
Geniet van behaaglijke warmte en een rustige slaap met de onderdeken UB 60 uit de Green Planet-serie van Beurer. De boven- en onderzijde van de onderdeken bestaan voor ca. 80% uit gerecycled materiaal en de schakelaarbehuizing voor ca. 50%. Bovendien beschikt de UB 60 Green Planet over twee ECO-temperatuurinstellingen en een efficiënte automatische terugschakeling. Zo zorg je op een duurzame manier voor een betere slaap.
- 4 temperatuurinstellingen
- machinewasbaar op 30 °C
- Beurer veiligheidssysteem Temperatuurbewaking en veiligheidsuitschakeling
- Veiligheidsuitschakeling na 12 uur
- Automatische terugschakeling na ca. 3 uur, van stand 4 en 3 naar stand 2
- Buigvast: vastzetten op de matras niet nodig
- led-toetsschakelaars
- Bovenzijde: fleece, onderzijde: fleece


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Beurer veiligheidssysteem | Ja |
| Onderhoudsinstructies | Machinewas |
| Kleur online shop filter [BR] | Wit |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125300364 |
| ECO Control | Nee |
| Snel opwarmen | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 9,60 cm x 37,80 cm x 39,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,20 kg |
| Aantal warmtezones | 1 |
| Verlichte temperatuurinstellingen | Ja |
| Artikelnummer | 30036 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Materiaal onderzijde | Naaldvlies (65% polyester, 20% viscose, 15% polypropyleen) |
| Materiaal bovenzijde | Naaldvlies (65% polyester, 20% viscose, 15% polypropyleen) |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Bevestiging | buigvast, geen bevestiging |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 840 g |
| Gecertificeerd conform OEKO-TEX | Ja |
| Bediening | Drukknopschakelaar |
| Andere productkleur(en) | donkergrijs |
| Geschikt voor aantal personen | 1 |
| Lengte voedingskabel | 2,3 m |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Elektrische onderdeken |
| Productafmetingen (l x b x h) | 150.00 cm x 80.00 cm |
| Hoofdkleur product | Wit |
| Afstandsbediening via wifi | Nee |
| Verwijderbare schakelaar | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Dampdoorlatend | Nee |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Aantal temperatuurinstellingen | 4 |
| Variabele automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.