UB 60 Green Planet
Elektrische onderdeken- 4 temperatuurinstellingen
- machinewasbaar op 30 °C
- Beurer veiligheidssysteem Temperatuurbewaking en veiligheidsuitschakeling
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Elektrische onderdeken UB 60 Green Planet
Elektrische onderdeken uit de Green Planet-serie met 4 temperatuurinstellingen en automatische terugschakeling
Geniet van behaaglijke warmte en een rustige slaap met de onderdeken UB 60 uit de Green Planet-serie van Beurer. De boven- en onderzijde van de onderdeken bestaan voor ca. 80% uit gerecycled materiaal en de schakelaarbehuizing voor ca. 50%. Bovendien beschikt de UB 60 Green Planet over twee ECO-temperatuurinstellingen en een efficiënte automatische terugschakeling. Zo zorg je op een duurzame manier voor een betere slaap.
- 4 temperatuurinstellingen
- machinewasbaar op 30 °C
- Beurer veiligheidssysteem Temperatuurbewaking en veiligheidsuitschakeling
- Veiligheidsuitschakeling na 12 uur
- Automatische terugschakeling na ca. 3 uur, van stand 4 en 3 naar stand 2
- Buigvast: vastzetten op de matras niet nodig
- led-toetsschakelaars
- Bovenzijde: fleece, onderzijde: fleece


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Beurer veiligheidssysteem | Ja |
| Onderhoudsinstructies | Machinewas |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125300364 |
| ECO Control | Nee |
| Snel opwarmen | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 9,60 cm x 37,80 cm x 39,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,20 kg |
| Aantal warmtezones | 1 |
| Verlichte temperatuurinstellingen | Ja |
| Artikelnummer | 30036 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Materiaal onderzijde | Naaldvlies (65% polyester, 20% viscose, 15% polypropyleen) |
| Materiaal bovenzijde | Naaldvlies (65% polyester, 20% viscose, 15% polypropyleen) |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Bevestiging | buigvast, geen bevestiging |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 840 g |
| Gecertificeerd conform OEKO-TEX | Ja |
| Bediening | Drukknopschakelaar |
| Geschikt voor aantal personen | 1 |
| Lengte voedingskabel | 2,3 m |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Elektrische onderdeken |
| Productafmetingen (l x b x h) | 150.00 cm x 80.00 cm |
| Afstandsbediening via wifi | Nee |
| Verwijderbare schakelaar | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Dampdoorlatend | Nee |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Aantal temperatuurinstellingen | 4 |
| Variabele automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.