HK 125 XXL Cosy Grey
XXL-warmtekussen- 6 temperatuurinstellingen
- Donzig zacht materiaal
- Verwarmingskussen en kussenhoes: machinewasbaar op 30 °C
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
XXL-warmtekussen HK 125 XXL Cosy Grey
Zacht XXL-warmtekussen met afneembare kussensloop en 6 warmtestanden
Het zacht XXL-warmtekussen verwent je met aangename warmte en laat je zelfs tijdens frisse winterdagen niet in de kou staan. Geniet van het gevoel van comfortabele, weldadige warmte en voel hoe het je lichaam ontspant en een goed gevoel geeft. Het warmtekussen kan dankzij de 6 temperatuurinstellingen optimaal aan de individuele behoeften worden aangepast.
- 6 temperatuurinstellingen
- Donzig zacht materiaal
- Verwarmingskussen en kussenhoes: machinewasbaar op 30 °C
- Ademend, zacht en aangenaam voor de huid
- Beurer veiligheidssysteem Temperatuurbewaking en veiligheidsuitschakeling
- Veiligheidsuitschakeling na 90 minuten
- Extra groot XXL-formaat: ca. 60 x 40 cm
- led-toetsschakelaars
- Snelle opwarming
- Verlichte temperatuurinstellingen


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Beurer veiligheidssysteem | Ja |
| Onderhoudsinstructies | Machinewas |
| Connect-product | Nee |
| Besturingstechniek | Nauwkeurige elektronische temperatuurregeling |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125274139 |
| Snel opwarmen | Ja |
| Fleece (Cosy) | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 37,80 cm x 5,50 cm x 27,90 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,73 kg |
| Verlichte temperatuurinstellingen | Ja |
| Artikelnummer | 27413 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Materiaal | Polyester velours |
| Materiaal bekleding | Velours, gebreid (100% polyester) |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 510 g |
| Gecertificeerd conform OEKO-TEX | Ja |
| Bediening | Drukknopschakelaar |
| Bekleding | Nee |
| Lengte voedingskabel | 2,3 m |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | XXL-warmtekussen |
| Productafmetingen (l x b x h) | 60.00 cm x 40.00 cm |
| Verwijderbare schakelaar | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Oplaadmogelijkheid voor smartphone | Nee |
| Dampdoorlatend | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen | 6 |
| Hoes van textiel | Ja |
| Variabele automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.