HK 58 Cosy
Warmtekussen voor rug en nek- Kussensloop van fleecevezel
- Verwarmingskussen van fleecevezel
- Ademend, zacht en aangenaam voor de huid
Warmtekussen voor rug en nek HK 58 Cosy
Warmtekussen voor nek en rug met praktische bevestiging
Of het nu gaat om warmte voor de nek, de schouders of de rug, dankzij de op het lichaam afgestemde vorm en de individueel verstelbare klittenbandsluiting is het Beurer warmtekussen HK 58 heel breed inzetbaar.
- Kussensloop van fleecevezel
- Verwarmingskussen van fleecevezel
- Ademend, zacht en aangenaam voor de huid
- Veiligheidsuitschakeling na 90 minuten
- led-toetsschakelaars
- Individueel in te stellen door de buikriem en de zachte klittenbandsluiting bij de hals
- Verlichte temperatuurinstellingen
- Beurer veiligheidssysteem Temperatuurbewaking en veiligheidsuitschakeling
- Verwarmingskussen en kussenhoes: machinewasbaar op 30 °C
- 6 temperatuurinstellingen
- Snelle opwarming


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Beurer veiligheidssysteem | Ja |
| Onderhoudsinstructies | Machinewas |
| Connect-product | Nee |
| Besturingstechniek | Nauwkeurige elektronische temperatuurregeling |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125215057 |
| Snel opwarmen | Ja |
| Fleece (Cosy) | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 7,20 cm x 22,40 cm x 32,30 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,76 kg |
| Verlichte temperatuurinstellingen | Ja |
| Artikelnummer | 21505 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Materiaal | Polyester velours |
| Materiaal bekleding | Velours, gebreid (100% polyester) |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Bevestiging | op het lichaam |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 580 g |
| Bediening | Drukknopschakelaar |
| Bekleding | Nee |
| Lengte voedingskabel | 2,3 m |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Warmtekussen voor rug en nek |
| Productafmetingen (l x b x h) | 62.00 cm x 42.00 cm |
| Verwijderbare schakelaar | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Oplaadmogelijkheid voor smartphone | Nee |
| Dampdoorlatend | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen | 6 |
| Hoes van textiel | Ja |
| Variabele automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.